28. 2. 2019

Aliexpress tips 2 I #tips

Ahojte!

V dnešnom článku by som vám rada ukázala pár vecí, ktoré mi prišli z aliexpressu a myslím si, že je fajn dať vám pár tipov. Väčšina vecí je zo sekcie "stationery" (čiže také tie kancelárske somarinky, na ktorých si zakladám celé svoje plánovanie a na ktoré mám zjavnú úchylku).

1.) Ako prvá vec je Bodkovaný zošit, ktorý je ideálny pre váš bullet journal. Prezeranie obrázkov bullet journalov na instagrame ma fascinovalo natoľko, že som sa rozhodla kúpiť si takýto zošit na aliexpresse. Všimla som si, že u nás sa ceny takýchto zošitov pohybujú veľmi vysoko a nechcela som investovať do niečoho, čo mi možno bude stáť niekde v šuflíku (pozdravujem moje ukulele).
Ale vytvárať takéto rôzne obrazce ma veľmi bavilo. Úvodný obrázok pre mesiac marec som vytvárala jeden celý deň. Ide o portugalskú dlažbu, ktorú vidíte na fotkách asi každého, kto navštívil Portugalsko.
Kúpite na aliexpresse - TU
Cena: 4,20€ (momentálne sa cena pohybuje takto, ale prevčerom to bolo lacnejšie o viac ako euro, ja som kúpila za 3 €)


2.) Keďže moje "stationery heart" bije iba pre kancelárske potreby, už ma neprekvapuje, že mi chodia obálky s rôznymi lepiacimi papierikmi. Ale vinu dávam nočnému nakupovaniu, pretože občas keď nemôžem zaspať na facebooku na mňa vyskakujú rôzne reklamy s aliexpress vecičkami. Vedia ako na mňa. Zavítať na aliexpress v čase keď by ste už dávno mali spať nie je dobrý nápad. Každopádne som si objednala tieto elegantné mramorové lepiace papieriky. Popravde som bola trochu smutná, že ich je len tak málo, lebo za ich cenu si v obyčajnom papiernictve kúpim asi tak dvoje. Ale keďže sa jedná o také tie fancy papieriky tak za to sa pripláca :D
Kúpite na aliexpresse - TU
Cena:  0,99€

3.) Okrem papierikov som veľký závislák na nálepkách. Odkedy som si ich začala objednávať až z ďalekého východu, nakopilo sa ich u mňa za ten čas poriadne veľa. Ale poriadny závislák nemá nikdy dosť :D Tentoraz som siahla po takýchto rastlinných nálepkách a musím uznať že sú skutočne krásne a veľmi dobre vyzerajú v diáry.
Kúpite - TU.
Cena: 0,99€

4.) Poslednou vecou z kancelárskych vecí je to do list. Mávala som ich už kopec ale žiadny mi nevyhovoval tak ako tento. Mám diár, kde pri každom týždni je priestor na to do list, lenže ja potrebujem to do list na každý deň. A tento z aliexpressu je dokonca aj nalepovací. Preto si ho nalepím na jednotlivý týždeň a každý deň strhávam.
Kúpite - TU
Cena: 0,79 €

5.) Odkedy som si kúpila žltý rolák v Gate, chcela som k tomu niečo, čo bude jemné, decentné a možno trochu iné. Na zahraničných blogerkách som si všimla rôzne stužky a šatky na vlasy a keď mi vyskočila reklama na túto, hneď som si ju objednala. Vyzerá super na vlasoch a každý mi ju chváli.
Kúpite - TU
Cena - 2,21€

6.) Poslednou vecou, ktorá mi prišla z aliexpressu je toto super púzdro na mobil, ktoré má v sebe filtre, ktoré sa hýbu podľa toho ako máte otočený mobil. Je to strašne zaujímavá vychytávka a neviem ako som mohla žiť bez toho krytu.
Kúpite - TU
Cena: 2,20€ (ja som ho kupovala za 1,90€, čo je pri cenách v obchodoch na Slovenku asi o 10€ lacnejšie)

Objednávate z aliexpressu? :) 

10 komentárov:

 1. tie nálepky a obal sú parádne :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Joj z obalu sa strašne teším, celé dni sa s ním len hrám :D

   Odstrániť
 2. Taky jsem si nedávno objednala obrovskou nálož samolepek do diáře. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nálepky a všelijaké papírenské věcičky taky nakupuji z velké většiny na Aliexpressu. Stahovat si aplikaci do mobilu byl krok k průvanu na mém bankovním účtě :D

  NATYRALLY

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na Ali objednávám skoro to samé, navíc mám teď ještě objednané washi pásky a nějaké tužky:-).

  ByGabra

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks