9. 12. 2018

Spleť mojich myšlienkových pochodov #1

Od čias, kedy som písala názvy mojich príspevkov po anglicky prešlo už nespočetne mnoho rokov, čítala som nespočetne množstvo článkov na to, prečo to nerobiť, prečo je to proti prírode, prečo písať články po slovensky s anglickým názvom odrádza všetkých vašich čitateľov (aj tak som si tak písala a ľudia to čítali, haha).

A všimla som si, že čoraz viac inklinujem k písaniu slovenských názvov, ani neviem prečo v podstate. Ale asi to bude tým, že tento názov by som za žiadnych vedomostí nepreložila v tomto ľubozvučnom znení do angličtiny.

Tak som sa rozhodla založiť si na blogu moju novú rubriku, ktorá ponesie tento názov. Lebo už z pred čias dinosaurov som písala články, kde som si vylievala mozog a nakoniec ich nevydala, lebo hoc aj boli vtipné, za žiadnych okolností sa nehodili do môjho rubrikového blogového sveta. A nevedela som im ani priradiť žiaden adekvátny názov. Až od dnes budem vedieť ako tieto články plné nezmyselných-zmyslov nazvať:

"Spleť mojich myšlienkových pochodov"


Ale môj článok nebude len o tom. Už včera večer (ehm, pod "včera večer" myslím, pred týždňom predvčerom večer, lebo som opäť prokrastinovala a opúchala a nepísala) som vedela, že dnes tu pribudne nový článok. A to z jedného jednoduchého dôvodu.

S T. a I. sme pred týždňom večer v piatok sedeli v jednom nemenovanom podniku v Michalovciach a debatovali o živote, o mužoch, o škole a podobných veciach. Čírou náhodou som spomenula svoj blog a T. mi začala hovoriť o tom ako jedna jej kamoška číta môj blog a vie kto v podstate som. Úplne som ostala zarazená, lebo som sa s niečím takým ešte nestretla. Viete na blogu prispievam tak 2x do roka a fakt, že niekto číta môj blog je pre mňa celkom prekvapivý. Prekvapuje ma, že mi vôbec niekto komentuje môj blog.

Každopádne by som asi veľmi chcela poďakovať všetkým, ktorí tu so mnou ostali a čítajú ma aj napriek tomu, že sem neprispievam tak ako sľubujem a ako by mala "pravá blogerka". Je to také povzbudivé počuť po 5 rokoch blogovania, že vás niekto rád číta. Moje srdiečko ide explodovať. 

Až mám chuť plánovať si nové články a postovať pre vás viac <3
ňuňuňuňu.
Čuks.
  

1 komentár:

  1. Já mám tvůj blog moc ráda! Vědomí, že někdo čte můj blog, mi taky vždycky udělá hroznou radost, takže přesně chápu tvoje pocity. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks