11. 7. 2018

Som vyhrala!


Ahojte!

Keď som mala blogovaciu pauzu, do súťaží som sa málokedy zapájala. Ako som obnovila blog, začala som aj viac čítať ostatné skvelé blogy, ktoré sú nielen plné skvelých tipov a inšpirácii ale aj super súťaží. Dnešný článeček je teda taký informatívny. Chcela by som sa s vami podeliť o tento super balíček, ktorý som vyhrala u Sabi na blogu www.beautiful-savage.blogspot.com. Sabi k balíčku pripojila aj veľmi milý odkaz, čo ma zahrialo pri srdiečku. <3 Niet nad ručne písané vzkazy. Choďte jej za to hodiť milý komentár na blog, olajkovať alebo followovať instagram

Každopádne balíček ma veľmi veľmi potešil, pretože ide o zubné pasty, kefku a ústnu vodu, čo človek využíva denne a nikdy nemá dosť. A ešte o to viac, že ide o značku Zendium. Mám pocit, že sa dostávam do toho veku, kedy ma bude baviť hačkovanie, vyberanie zubnej pasty a pranie a vešanie prádla :D Ale v srdci som stále díte. 

A to je vlastne všetko čo som dnes chcela povedať. Recenziu na produkty nechystám  ale pasty budú určite skvelé o tom nepochybujem :D .

Každopádne som sa dnes pri pozeraní poslednej série Škaredej Betty a čítaní starších príspevkov na mojom blogu a komentárov zamyslela nad tým ako sa človek mení a dospieva, prípadne len vyvíja lebo niektorí ľudia nedospievajú proste len starnú :D. Ako nás život posúva dopredu, no vždy si pri tom niečo vezme. Chcela som aby sa môj blog vrátil do roku 2015 ako som sa blogersky posúvala a pritom nepísala o niečom prevratnom ale len tak pre seba a vy ste mi tie blbosti čítali :D. No môj život bol popravde jedna veľká kôpka nešťastia. Nepáčilo sa mi, kde som sa ocitla a nevedela ako to zmeniť bez toho aby som neublížila ľuďom okolo seba. Každopádne som mala milión blogerských páuz, kde som sa snažila dať si život dokopy a well, som tu - tri roky neskôr. Vnútorne naprosto šťastná a s čistými zúbkami. Vďaka Zendium #ad. haha žartujem :D:D:D 

Mám vás rada a zapájajte sa do súťaží, lebo na každého sa raz usmeje šťastíčko <3


_______________________________________________________
Sledujte ma aj na: 
Facebooku  |  Instagrame  |  Tumblr  |  Bloglovin  |  G+
Ak máš nejaké otázky, opýtaj sa ma (môžeš aj anonymne):
ask.fm/danycuks
alebo email
danycuks@gmail.com


5 komentárov:

 1. Jéj, som rada, že si rada. :) S tými súťažami máš pravdu, určite sa raz každému pošťastí. A šťastie si stráž, to je krásna vec. ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jéé na Bety bych se také mohla podívat.:) A gratuluji k výhře.

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 3. "A vy ste mi tie blbosti čítali :D" :D :D ...ja asi milujem tvoj blog a to čítam len druhý príspevok. Si mi z toho písania strašne sympatická a baví ma čítať všetko čo zatiaľ píšeš!

  Ináč tie Zendium pasty sú pecka. Mala som len modrú ale bola good one :)

  Lumi z Recenzie-Kozmetiky

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks