3. 7. 2018

My Goals | June 2018


Ahojte!

Pokiaľ by som mala zhrnúť tento mesiac, tak určite sa zaraďuje medzi moje šťastné. Napriek tomu, že na začiatku som bola veľmi veľmi smutná, snažila som sa robiť všetko preto aby som si našla veci, ktoré ma robia šťastnou. Hlavnou činnosťou v júni bolo pre mňa písanie článkov na blog. Začala som písať článok, ktorý vydám až na Silvestra! Verili by ste tomu? Mám napísaný len začiatok a písala som ho 2 hodiny. Nikdy predtým mi blog nezabral toľko času. Asi je to deformácia z písania diplomovky, lebo inak neviem :D
   

Medzi moje tohto mesačné "goals" som si dala:

 • rozlúčiť sa s D,
 • poriadne si oddýchnúť,
 • zvládnuť a užiť si promócie.

1.) Say him goodbye
- Pre mňa nepredstaviteľné aby sme od seba boli tak dlho, no nakoniec som to zvládla. D. musel pracovne odísť do Írska a keď mi to oznámil, myslela som si, že to nezvládnem. Nebudem sa tu hrať na feministku, nezávislú od chlapa ale pravdou je, že dosť sa k ľuďom pripútam. Ak mám niekoho veľmi rada a nakoniec ho dlhú dobu nevidím, cítim sa ako na odvykačke. Čo zahŕňa veľa plaču a hádok. 
- Pravdou však je, že som túto "situáciu" zvládala na počudovanie veľmi dobre. Chýbal mi veľmi, ale snažila som svoju myseľ zamestnávať natoľko, že som na to neprestajne nemyslela, plus ako absolvent som mala kopec povinností aj na úradoch.
- Moje telo na to zareagovalo všelijako, keďže mi hneď v deň jeho odchodu opuchlo pod okom :D  Ledva som na to oko videla :D To asi aby som v jeho neprítomnosti nepozerala po iných chlapcoch :D:D

   

2.) Poriadne si oddýchnuť 
- oddych bol pre mňa základ aj keď pri mojich povinnostiach som na to mala len pár dní. Pozerala som seriály, ležala v posteli do obeda, chodila na party, pomáhala natáčať nový film, hľadala šaty na promócie, hydratovala pleť, jedla, nakupovala a sem-tam aj varila... proste činnosti, ktoré zbožňujem.


3.) Zvládnuť a užiť si promócie
- promócie, boli pre mňa asi nočnou morou. Nechcela som na ne vôbec ísť. Vždy keď som si spomenula, že budem musieť ísť za svojim diplomom pred cca 500 ľuďmi, nepotknúť sa a vyzerať pri tom dobre, oblial ma pot.
- áno, také veci ma stresujú a mávam záchvaty úzkosti.
- no, šla som na ne. A poriadne si ich užila. Dostala kopec kvetov a aj keď na nich D. nemohol byť, poslal mi z Írska obrovskú kyticu a ja som proste vedela, že budem OK. Asi by som veľmi ľutovala, že som na nich nebola, kebyže nejdem. A som vážne rada, že som na ne nakoniec išla :)
- A toto som ja. Mgr. Dany Čuks. Šťastná, lebo som to zvládla. Šťastná, lebo som bola na seba hrdá.


Aké boli vaše júnové goals? :) 
Majte sa krásne.  

Facebook |  Instagram   |  Tumblr  |  danycuks@gmail.com

8 komentárov:

 1. Moc pěkný článek je fajn, že jsi to odloučení vydržela a gratuluji k úspěchu u promoce :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jé ty jsi už měla promoce? :) Já budu mít příští týden, tak jsem zvědavá.:)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ti držím prsty nech to zvládneš, bol to trošku stres ale ten pocit držať svoj diplom bol super :D

   Odstrániť
 3. Veľmi milý a osobný článok. :) Máte očividne veľmi pekný a silný vzťah, nech to tak je aj naďalej. ;) K úspešným promóciám gratulujem! A moje júnové goals boli asi urobiť skúšky na prvý raz, čo sa mi aj, chvalabohu, podarilo. :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jeej, ďakujem si zlatá :) A keď sa skúšky podaria na prvýkrát je to vždy super pocit, gratulujem ^_^

   Odstrániť
 4. Gratulujem k promóciám a držím palce nech ti všetko vyjde :) inak, ty študuješ právo? Ak hej ozvi sa mi prosím na blog lebo by som sa chcela ohľadom práva niečo spýtať :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks