30. 6. 2018

Revuele Black Mask | #beauty


Musela som využiť toľké množstvo kvetov, ktoré som dostala na promócie a pofotiť trochu výrobky, ktoré plánujem zrecenzovať :D môžete sa tešiť na množstvo farebných fotiek a to nielen tu na blogu, ale aj na instagrame danycuksblog. Teškam sa. <3

V poslednom čase sa roztrhlo vreco so všetkými čiernymi maskami na tvár. Nájdete ich vážne na každom rohu a v kúpeľni každej ženy. Popravde som ich skúšala nespočetne, žiadna však nepomohla. Na túto čiernu zlupovaciu masku som počula nespočetne množstvo pozitívnych ohlasov. Väčšinou sa nenechám zlákať a nekúpim si taký produkt, no pri tomto ma zaujala jednak jeho výhodná cena a jednak dobré ohlasy od mojej kamošky. Stál však naozaj za to? To sa dozviete v dnešnej recenzii.

Čo mám rada na tejto maske?

 • je zlupovacia, čo považujem za super, pretože sa pri čistení pleti rovno aj zabavím,
 • cena - vyšla ma na približne 3€ nepamätám si presne vo Fann parfumérii,
 • je čierna.

No a to je všetko čo sa mi na tejto maske páči. Prejdime teda k tej zábavnej časti a to je to, čo sa mi na nej nepáči:
 • nuž píše sa na nej, že obsahuje aktívne uhlie, zinok a ióny striebra, čo pomáha predchádzať čiernym bodkám, čistí póry a odstraňuje odumreté bunky. V návode sa píše, že si ju máte rozotrieť na tvár a vyhnúť sa okoliu očí a ústam. Poviem vám, že masku nepoužívajte určite na celú tvár. Natrite si ju na nos a na bradu pod perou, prípade na čelo, kde sa najviac vyskytujú čierne bodky. V opačnom prípade budete svedkom toho, že vám táto maska vytrhne z tváre aj vašu kožu a vaše živé bunky, nielen tie odumreté.
 • Okrem toho, človek by čakal, že táto maska spraví zázraky s vašimi čiernymi bodkami, keďže má takú prísavnú schopnosť, no opak je pravdou. Čierne bodky vám bohužiaľ vôbec neodstráni. A to som ju poctivo používala 2 mesiace 2-3x týždenne.
 • Na obale sa píše, že pomáha aj proti akné, s čím našťastie nemám veľké skúsenosti, tak túto vlastnosť posúdiť neviem.
Môj konečný dojem je taký, že druhýkrát by som si tú masku už nekúpila. Je síce lacná ale vyhadzovať 3€ za masku, ktorá vám s tvárou nič nespraví je zbytočné.


Pomáha vám nejaká maska proti čiernym bodkám? Dajte mi vedieť aby som ju vyskúšala. :)

Facebook |  Instagram   |  Tumblr  |  danycuks@gmail.com6 komentárov:

 1. Mne proti čiernym bodkám pomáha akurát pitie enormného množstva vody a čistenie pleti peelingom :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na tvojom mieste by som tie kvety využila rovnako. :D Ja som veru zatiaľ nemala žiadnu takúto masku, čo by si poradila s čiernymi bodkami, ale som odhodlaná hľadať ďalej. Inak, tiež ma dosť bavia zlupovacie masky práve preto, že ich rada strhávam. :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mňa už zázraky na čierne bodky neberú. Vyskúšala som milión vecí a nič nefungovalo. Jedine malinová maska od H and M ale tá sa už nevyrába. A aktuálne používam zelený íl s tea tree olejom, to ešte funguje, fakt je to vidieť, že po maske čierne bodky nemám. Efekt však žiaľ dlho nevydrží.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Maska jako takhle vypadá zajímavě jak vzhledem tak i cenou ale škoda jen, že nemá účinky, které slibuje. Taky jsem pár černých masek už vyzkoušela ale většina mi nevyhovovala.

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Na čierne bodky používam peeling od Oriflame a samozrejme mi pomáha aj pravidelné čistenie pleti v kozmetike :)

  http://thebeautyworldbysima.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. S těmi černými maskami je docela problém, mám pocit, že málokterá opravdu pomáhá. Můžu doporučit Garnier, udělá větší zázrak než například Pilaten maska. :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks