23. 6. 2018

Pupa | #beauty


So značkou PUPA Milano nemám veľmi veľa skúseností. Kedysi som od nich vlastnila jeden rúž na pery a nebola som z neho veľmi nadšená. Dnes by som vám však chcela zrecenzovať ich tri produkty, ktoré sa mi dostali do rúk. Ide konkrétne o:
 • dvojfázový odličovač v cestovnom balení,
 • vzorku hydratačnej masky s dlhotrvajúcim účinkom,
 • vzorku hodvábneho krému. 
Ku všetkým trom produktom som sa dostala úplnou náhodou. Odličovaciu vodu som si kúpila len preto, aby som dostala zľavu na celý nákup a vzorky mi ponúkla milá pani predavačka, ktorá sa ma pýtala aký typ pleti mám a odporučila mi tieto dva produkty na vyskúšanie.   Dvojfázový odličovač 
- pre mňa asi ideálny odličovač, pretože ma po ňom vôbec neštípu oči. V minulosti som sa vyhýbala dvojfázovým odličovačom, pretože som mala z nich príliš mastnú pokožku. Začala som používať micelárne vody, no ani jedna micelárka z obrovského množstva miceláriek, ktoré som vyskúšala mi na odličovanie nevyhovovali. Štípali ma po nich neskutočne oči a po každom odlíčení som si musel aplikovať kvapky do očí. Tento dvojfázový odličovač od Pupy je určený pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek, preto ho úplne odporúčam pre všetky ženy, ktoré trápil rovnaký problém pri odličovaní ako mňa.
-  okrem iného odlíči aj vodeodolný make-up, čo dosť oceňujem. 
- má však aj svoje negatíva a tým je hlavne cena. Malé cestovné balenie vás výjde na 2,90€ a veľké balenie na 11,90€ čo je za odličovač, ktorý používate každý deň dosť veľa. Okrem toho, toto cestovné balenie nemá práve najlepšie otváranie a preto sa vám môže stať, že sa vám pri cestovaní vyleje a budete mať  z neho mastné veci. Veľké balenie už takýto uzáver nemá.

Vzorka hydratačnej masky s dlhotrvajúcim účinkom
- Jedná sa o klasickú masku, ktorú si nanesiete na tvár a necháte vstrebať. Nejedná sa o zlupovaciu ani stieraciu ani látkovú masku, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi populárne. 
- Prvé čo mi dosť "udrelo" do očí bolo, že maska bola na môj štýl veľmi parfumovaná a štípala mi oči. Okrem toho však jej vôňa bola veľmi príjemná.  
- Maska mala priezračnú farbu, nanášala sa jednoducho a mala dosť štípací-"chladivý" efekt na tvári. Najprv som si myslela, že je to buď alergická reakcia alebo že mám tak veľmi suchú pleť, že to tak veľmi štípe, no neskôr som si všimla, že na miestach, kde sa maska vpila do tváre štípanie prestalo  a pleť bola vypnutá.
- Ďalším pozitívom bolo, že celá maska sa do cca 10 min. vstrebala do tváre. Preto by som ju kľudne použila aj ráno a nebála sa, že budem mať lesklú pleť.
- masku som si nanášala večer ale ráno som necítila žiaden svieži efekt, skôr by som ju odporúčala naniesť ráno 
- prvotne som myslela, že túto masku mojou recenziou úplne zničím lebo som spočiatku okrem štípania žiaden efekt nevidela. No moja pleť bola naozaj napnutá, hydratovaná a svieža. Avšak ráno už taká nebola, čo je škoda. 
- Čo sa týka ceny, dostala som ju zadarmo od predavačky pri pokladni. Na stránke píše cena 17,00€, čo mi príde trochu veľa na masku na tvár ale so zákazníckou kartičkou máte v deň svojich narodenín 50% zľavu na tri produkty a ja si rozhodne kúpim tento. :)

Vzorka hodvábneho krému
- posledným "produktom" na recenziu je hydratačný krém na tvár a krk pre suchú a citlivú pleť, z rovnakej rady hydra revolution ako je predchádzajúca maska. 
- ak mám porovnávať s predchádzajúcim produktom, tak by som radšej odporúčala hydratačnú masku. Cena u oboch produktoch je 17,00€. No hodvábny krém pre mňa nebol ničím výnimočný.
- Na rozdiel od hydratačnej masky neštípal oči, aj keď bolo krém cítiť. Rovnako pleť skoro vôbec po ňom neštípala.
- Nanášala som ho večer pred spaním s očakávaním rovnakých účinkov ako pri hydratačnej maske. No nedostavili sa. 
- Určite ho za cenu 17,00€ neodporúčam. Príde mi to príliš veľa, no možno niekomu bude vyhovovať.   


Používate niektoré výrobky od Pupy? 
Nezabudnite ma sledovať aj na instagram.com/danycuksblog  ^_^
- Čuks.

Facebook |  Instagram   |  Tumblr  |  danycuks@gmail.com


6 komentárov:

 1. Musím sa priznať, že doma ešte nič od Pupy nemám ale zaujala ma ich nová kolekcia, takže si možno niečo kúpim :-)

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som od Pupy ešte nič neskúšala, ale niektoré produkty ma už dlhšie zaujímajú tak sa po nich asi pozriem:)

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak ten odličovač by som hneď brala, neštípanie očí je totiž z mňa základ. Pekný článok! :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dvoufázový odličovač vypadá zajímavě ráda bych ho vyzkoušela :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks