29. 5. 2018

My Goals | May 2018


Ahojte!

Dnes vám prinášam nový článok! Konečne po pár mesiacoch nečinnosti som sa odhodlala prísť sem a napísať nový článok! Ako ste sa mali? Chodili ste sem občas? Asi nie, keďže som blog nemala verejný ale len pre autorov. :D 
Poďme teda bez mojich zbytočných a trápnych rečí na nový článok :)
Dnes to bude "My goals", takúto sériu článkov som začala už pred dvomi rokmi keď som ešte aktívne prispievala a keď som si tak dnes čítala a písala zoznam článkov, asi týmto by som chcela začať. :) 


1.) Spraviť poslednú štátnicu - To bol asi môj 5 ročný sen, nie len tohto mesačný. Spravila som poslednú štátnicu. Dokonca na Áčko. Od 21.5.2018 som Mgr. Daniela Čukylová. Can you believe it? Ja nie. Je to taký divný pocit, že zrazu už nebudem chodiť na semináre, na prednášky (na ktoré som aj tak nechodila, ale určite by som to ďalší rok zmenila), na party, hlavne teda na party... a všetko to vymením za vstávanie ráno do... práce. Som dospelá, až teraz to cítim. A nie len to. Som dospelá a právnička. Kto by to bol povedal?

2.) Obnoviť blog - môj skoro ročný sen. Začať pravidelne prispievať a znova tvoriť "vtipný obsah", aj keď človeku skoro nič nedával do života ale pri písaní a znovu čítaní som sa vždy pobavila :D na vlastných vtípkoch. Snáď aj vy :D

3.) Začať cvičiť jógu - O jóge chcem pripraviť aj samostatný článok. Pred dvomi týždňami som sa zúčastnila 4 dňového kurzu jógy pre začiatočníkov organizovanom Creative Yoga Studio u nás v Michalovciach a bolo to super. Zistila som, že sa nenormálne hrbím, že mám poskracované alebo ochabnuté svaly, naučila som sa správne ponaťahovať, správne dýchať a zistila, že joga nie je len sedieť v tureckom sede so zavretými očami, ale že je to poriadna makačka. Som na seba hrdá, že som sa konečne odhodlala robiť niečo so svojím telom. 


Splnili ste si aj vy nejaké ciele tento mesiac? :)
- Čuks. 

Facebook |  Instagram   |  Tumblr  |  danycuks@gmail.com

8 komentárov:

 1. Joga je super, tiež som ju začala cvičiť. Som rada, že ju máme aj v našich Michalovaciach. Inak tvoje meno mi prišlo také povedomé, akoby si bola z nášho mesta a vidím, že som sa nemýlila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jo, nejtypičtější lež každého vysokoškoláka! "Příští rok budu chodit na všechny přednášky!" :D to znám, po každém roce...:D A gratuluji ke státnicím! :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jéj, to je super! :) Jóge sa snažím trocha venovať, ale veľmi veľa času nebolo :/

  THE EFFLORESCENCE GIRL

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale je to super, dlho som sa premáhala s niečim takým začať :)

   Odstrániť
 4. k titulu gratulujem srdečne ;) a teším sa na nové príspevky na blogu :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem aj ja sa teším, škoda že sa však príspevky nenapíšu samé :D

   Odstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)