1. 10. 2016

Update

Ani neviem ako začať. Úplne som vyšla z cviku ako správne písať články. Vlastne ani neviem či som to niekedy vedela - písať správne články. (a vlastne ani ich nepíšem správne lebo všade blogerky píšu, že je trápne písať anglické názvy, tak nie som dobrá blogerka asi :D) Je to tak divné otvoriť blogger a začať písať niečo. Niečo, čo v podstate nebude ani dávať zmysel. Ale už dlhšie mám pocit, že sem musím niečo napísať...

Koncom augusta som svoj blog spravila viditeľným len pre seba. Klamala som sa, že na ňom plánujem veľké zmeny a preto nechcem aby to ostatní videli. Lenže celý ten čas som sa k blogu ani len nedostala. Robila som... v podstate nič. Nejak som stratila silu robiť vôbec niečo. 

Ono veľa ľudí mi hovorilo, že môj blog bude mať úspech pretože som iná a to ľudí zaujme a ja som tomu aj celkom uverila. Spočiatku som blog písala sama pre seba, pre svoju radosť a keď sa o ňom ľudia dozvedeli, hovorili mi že môj blog je super a že (viď veta predtým) bude úspešný. A ja som nejako tomu začala veriť a začala som písať pre ľudí a nie pre seba a úplne som zabudla, že ma to už ani nebaví

Mala som premyslených kopec článkov, mám ich aj rozpísané, ale myslím, že z mojich článkov sa vytratila tá iskra. Ani neviem čím to je. V podstate sa mám super. Som šťastná flegma, ktorá trávi čas pozeraním seriálov alebo nezmyselným browsovaním po internete :D. 

Včera som plánovala napísať článok o tom ako ma naštval Orange. Ale som duša dobrá. Nebudem hejtovať cez internet. 

Čiže v podstate som chcela napísať o ničom. Len som vás (troch ľudí, ktorí tu náhodne zavítate každý deň) chcela informovať o tom, že sem už nebudem prispievať. A možno budem po čase, keď budem mať chuť a čas. A možno nebudem. Teraz ma to nebaví. Celý tento rok ma to nebavilo a môžete to vidieť aj na článkoch. Takže sa hýbem ďalej. 

Au revoir. <3
- Čuks.  

1 komentár:

  1. keď sa na to necítiš, rozhodne to nesiľ ;) dopraj si čas, vyskúšaj aj iné hobby a uvidíš, či ťa blogovanie zase niekedy strhne... a ja verím, že raz určite hej :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks