29. 7. 2016

Orange Sky


Keď ma skoro pred dvomi rokmi P. a V. oslovili, že chcú natočiť film a ja by som v ňom mala hrať hlavnú úlohu, pomyslela som si, že super. Konečne nebudem len sedieť na zadku ale aj niečo robiť. Dali mi scenár, prečítala som si ho a potom ho celý zmenili. :D Samozrejme, že som už nemohla hrať hlavnú úlohu ale aspoň som bola vedľajšia. No čo už, ber čo ti núkajú.


Ahojte!

Vitajte pri novom článku, ktorý som sa snažila napísať niekoľko dní, no stále som s ním akosi nebola spokojná, až nakoniec nastal ten deň, kedy som si povedala, že to už nemôžem odkladať a musím ho konečne vydať. :)
Dnešný článok bude teda o premiére krátkeho filmu s názvom Orange Sky, v ktorom som si, ako ste už mohli vyrozumieť z úvodu tohto článku, zahrala vedľajšiu úlohu.


Orange Sky sme začali točiť koncom januára 2015, kedy sme už mali po skúškach a mali teda trochu voľného času. Ak mám opísať svoje pocity, tak vôbec som to nebrala vážne :D Za čo sa trochu hanbím, vzhľadom k tomu, že každý k tomu pristupoval stopercentne profesionálne. Len ja, obyčajná deva vybraná z ľudu, som sa nedokázala prestať smiať. Shame, Čuka.
Najhoršie pre mňa bolo vstávať v ten deň keď sme mali točiť skoro ráno aby sme mohli natáčať celý deň. Točili sme len pár dní. Nepamätám si presne koľko sme dokopy točili, ale pán režisér P. povedal, že dokopy asi 9 dní. Wau, mne sa to zdalo ako pol roka. Čo mi pripomína, že som mala začať tento článok písať skôr aby som si zapamätala takéto veci. Ale musím podotknúť, že postupom času sa môj herecký výkon zlepšoval! A vážne to potom bola sranda. Okrem momentov, kedy som si myslela, že zamrznem alebo že zomriem.


Potom sme už len dotáčali nejaké zvuky, dýchania, objatia a podobne. A už ostával film v rukách P. a V. Premiéra sa stále presúvala, pretože chlapci sa snažili aj študovať popritom. A tak o rok neskôr, konečne bol film zostrihaný a dátum premiéry stanovený.
Náš krátky 20 minútový film sa dokonca dostal aj do programu kina v mesiaci Júl. S ktorým som si musela spraviť aj fotku.
Celý deň som sa tešila na ten čas, kedy film konečne uvidím, pretože mi ho nechceli ukázať, za čo som rada, pretože aspoň som neprišla o ten super zážitok v kine. Prišlo približne 50-70 ľudí. Neviem presne koľko ale kamarát mi povedal, že je tam viac ľudí ako na jednom filme čo bol. Tak som bola spokojná.A čo sa týka mojich pocitov z filmu?
Ani neviem opísať aké všetky emócie sa vo mne miešali. Smiala som sa, pretože som spomínala na tie chvíle, kedy sme natáčali. Hľadela som sa ten film s nemým úžasom, pretože to bol kus dobrej práce, ktorú sme všetci odviedli. Či už P. a V., my - herci, chlapci čo skladali hudbu (ktorá bola neskutočná!!). Bola som tak hrdá a tak šťastná. Myslela som si, že sa dokonca aj rozplačem ale svoje emócie som sa snažila držať na uzde, čo som rada, lebo po filme nás vyzvali na pódium a ako by som vyzerala keby že mám rozmazané oči?! A čo je hlavné, ľuďom sa film páčil. :)
    
Držte už len palce, aby náš film vyhral niektorý z festivalov, na ktorý ho posielame.

So proud.
So happy.
- Čuks. 

A budem aj na imdb! :D

11 komentárov:

 1. No tak teraz ma mrzí, že som nebola na premiére, lebo to vyzerá dosť dobre ! :) Snáď sa bude dať niekde pozrieť aj tak ;) :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Juuj škoda mohla si dôjsť :))
   Tak asi tak o rok možno bude na internete :)

   Odstrániť
 2. Znie to ozaj úžasne! :)) budem vám veľmi držať palce! :)

  Ivana xx
  http:// truwomanpink.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Páni! Na to bych se klidně ráda podívala:)
  A držím palečky!!:)
  Ela Foxx

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Videla som trailer, ktorý ma spolu s názvom veľmi zaujal. Škoda len, že samotný film som nevidela 😞 hádam sa k nemu bude ešte raz možnosť dostať. Držím palce a pevne verím, že získa nejaké ocenenie.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Wau to som veľmi potešená že ťa zaujal! ^_^ Určite časom sa bude dať aj pozrieť na nete ale teraz ešte nemôže byť online :) Ale dám vedieť na blogu :)
   Ďakujeme krásne ^_^

   Odstrániť
 5. Jsem za tebe moc ráda, já jsem bohužel film neviděla, ale pokud bude online určitě na něj mrknu! A držím dál palce! :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks