18. 5. 2016

Toto nie je nový príspevok.

Už ani neviem, kedy som naposledy napísala nejaký normálny príspevok, ktorý by som aj nejak ocenila, prípadne by sa dal rátať ako normálny príspevok... Väčšinu času si tu len tak sťažujem :D 

Ak by som chcela rozbehnúť svoj blog naplno určite by tu nastali nejaké poriadne zmeny a určite by som začala písať o veciach, čo ma bavia. Pretože - nerada píšem recenzie na produkty. V skutočnosti ani neviem ako písať recenzie. Knihy rada čítam ale aj napriek tomu viem, že existuje množstvo blogov zameraných len na knihy a preto môj blog s týmto nepochodí. Outfity som nikdy nefotila a neobliekam sa nejak extra štýlovo aby som to tu mohla pofotiť a chvastať sa tým. 

Preto...

Čo baví Vás?
- Baví vás vôbec čítať recenzie? Ak hľadám recenziu na nejaký produkt, len to zadám do Googlu a hodí mi tisícky recenzii na tento produkt. Čo z toho plynie? Je nutná na mojom blogu taká recenzia, keď už ich je tisíc na iných blogoch? Nemyslím si. Je však iné, keď mám písať o nejakej novinke. Kde existujú možno tak tri - štyri recenzie. Ale aj tu platí, že ja neviem recenzovať. Tak to tu asi ani nenájdete.

- Bavia Vás recenzie na knihy? Lebo, ja veľmi rada čítam, no asi nikdy si nehľadám na internete recenziu na knihu. Stačí mi obsah z obalu knihy, prípadne ak ma zaujme názov. To je všetko. Ak natrafím na recenziu na nejakom blogu o knihe, ktorú mám rada, poteší ma to. Ale nie je to niečo, čo by som cielene vyhľadávala.

- Bavili Vás vôbec moje #holidayweek série? Mňa to celkom bavilo, až kým sa nenašli iní ľudia, ktorí začali vytvárať podobné série a mňa to úplne odradilo. 

- Bavia Vás vôbec súťaže? Pretože ja už neviem čo si o nich myslieť. Veeeľmi mi vadí, ak sa na nejakom blogu objavujú priveľmi často. Ja viem. Pocit, že to čísielko čitateľov rastie je asi taký ako mal Glum z prsteňa. 

- Bavia Vás vôbec Blogger Tips? Lebo pri mojej neaktivite som mala pocit, že len kvôli nim mám vôbec návštevnosť na blogu. Beztak sa dajú nájsť aj všade na internete...  


Čo by Vás mohlo baviť?
- Tipy z aliexpressu/ebayu? - Všimla som si, že tento nakupovací trend sa veľmi rýchlo rozrástol a nakúpila som si aj množstvo skvelých vecí odtiaľ. Zaujímali by Vás takéto články?

- Outfity? - Nie veľa a nie často.

- Zaujímavé výlety a zaujímavé aktivity. - Ktoré by ste mohli skúsiť.

- Návraty k holidayweekom?   

- Prípadne, aké články radi čítate?
Chcem aby ste tento blog mali radi. A ja ho tiež chcem mať rada. :) 
Ďakujem za každú odozvu <3
12 komentárov:

 1. mňa baví u teba všetko a viem si predstaviť, že aj tie recenzie by boli dobré. nemusí to byť klasická recenzia ale stačia aj tvoje postrehy, myšlienky, napríklad na tie knihy. podľa mňa to vieš originálne a zaujímavo podať. a v poslednej dobe mám tiež pocit, že sa na blogu len sťažujem, ale o tom je život a o tom by mal byť asi aj blog. :D a ak niečo vyslovene nemáš rada, tak to radšej nerob. radšej buď taká svoja ako si :) a súťaže, samozrejme, skúsiť šťastie vždy poteší. ale určite zaraď knihy, to by mňa napríklad zaujímalo :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono možno to viem zaujímavo podať, ale mne to príde ako mrhanie príspevkami na tie recenzie, keď podľa mňa z mojej recenzie si človek nič neodnesie, pretože ja skoro nič nepoužívam okrem špirály a linky na oči, čiže neviem ani posúdiť ten efekt celkový :D

   Odstrániť
  2. tak ako som písala, ak to nemusíš, nerob to :) ani ja toho veľa nepoužívam, takže u mňa ak sa vyskytne aj nejaká recenzia je len taká náhodna z môjho štýlu :D

   Odstrániť
 2. Hlavne treba písať o tom, čo ťa baví, aby si to potom nerobila akoby nasilu. Ale inak by ma najviac bavili zaujímavé výlety a aktivity :) (napr. Ja by som najradšej písala len o cestovaní, ale nemám už financie na cestovanie :D :D )

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Máš pravdu, a už chcem robiť len veci, čo ma bavia lebo mám pocit, že doteraz som robila všetko len preto aby to bavilo iných a nie mňa :D
   tie výlety skúsim, lebo mám kopec miest, kde sa chcem pozrieť a nesedieť na riti, tak ich hodím asi aj sem a inšpirujem ľudí ^_^

   Odstrániť
  2. Tak to sa teším veľmo! :)

   Odstrániť
 3. Souhlasím s @Ľúbezná, mimochodem tvoje bloggertips sleduji velice ráda! A yt výlety a aktivity by mě také moc zajímaly, hlavně piš o tom, co tě baví :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za komentár ^_^ Určite sa budem snažiť nejak prepojiť to čo ma baví s tým aby to bavilo aj vás! :)

   Odstrániť
 4. Osobne mi je jedno čo si prečítam, najmä nech to je originálna tvorba a nie 90% stiahnutého. Aliexpress/Ebay, blogerské tipy a zaujímavosti kam ísť ma ale baví asi najviac

  Čo je dobré to musím mať aktuálne aj s GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak mne nie je jedno napríklad čo čítam :(
   Ale vďaka za komentár ^_^ <3

   Odstrániť
 5. Za sebe musím říct, že nejraději od tebe mám #holidayweek série a bloger tips :) Ráda kouknu i na nějaký outfit nebo tipy na věci z Ali nebo nějaké výlety :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Holidayweeks byly super! :-) A tipy z aliexpressu apod. by podle taky spoustu lidí ocenilo :-) A určitě jsem i pro výlety a aktivity :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks