13. 2. 2016

Oh look! I'm here, again!Wau, po dlhom čase som sa ocitla na svojom blogu. V novom príspevku, ktorý po veeeľmi dlhom čase je spontánny a nie plánovaný. Je to tak divné... a predsa oslobodzujúce. Neviem kedy som niečo robila naposledy spontánne. V poslednom čase sa len trápim. Začalo to v januári a neviem prestať. Trápia ma ľudia, trápi ma škola, trápi ma nedostatok času, trápia ma nepodstatné maličkosti,... Ale už som z toho trápenia veľmi unavená. Nikto nechce stráviť svoje zlaté roky v útrapách.  

Na začiatku roka som si dala pár predsavzatí, ktoré chcem tento rok dosiahnuť a dávam ich aj sem, keďže toto, tento blog, je spleť mojich myšlienok, mojich pocitov, moje JA. 
 • užívať si život
 • prefarbiť si vlasy na tmavo 
 • cvičiť
 • dať si tetovanie
 • cestovať
 • byť na seba hrdá
Tento článok neznamená, že sa vraciam späť. Zatiaľ nie. Aj tak mám pocit, že môj blog sa stával čímsi iným ako som mala pôvodne v pláne. Nechcem aby sa stával komerčným, radšej chcem aby to bol kúsok mňa a rozdával radosť na vôkol. Čo v skutočnosti taká teraz vôbec nie som.  

Ale za posledné dva mesiace som sa zase raz niečo naučila:
 • že radšej nemať žiadnych kamošov ako takých čo prekrúcajú veci a nezastanú sa vás
 • ďakujem za shitné teenage filmy s dobrou hudbou
 • je fajn spomínať na staré časy
 • nikdy nie si sama, stačí len otvoriť oči
 • najprv sa musíte naučiť milovať samú seba aby mohli iní milovať vás
 • dokážeme pomáhať iným ale pomôcť sebe je už ťažšie

Mám vás rada ľudia a veľmi si vážim, že tu aj napriek mojej neaktivite mám 100 návštev denne. 

Love ya,
Čuks. 

9 komentárov:

 1. Mrzí mě, že se trápíš Dany. Doufám, že už se ti povede jenom lépe a zvládneš všechny předsevzetí, které sis dala. :) Měj se krásně ♥

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Naozaj ma mrzí, že ti nevychádza všetko tak, ako by si chcela. Držím palce, aby sa všetko obrátilo v dobré

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ono tie trápenia prejdú neboj :) život je raz taký raz je človek hore inokedy dole... sama mávam také obdobia preto viem, hlavne sa treba tešiť z maličkostí a niekedy nevnímať okolitý svet, je to ťažké ale pomáha to naozaj :D ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
 4. všetko bude super! a buď na seba hrdá, aj za maličkosti. a v prvomrade musíš milovať samú seba a vôbec to nie je sebecké. :) držím palce, nech sa darí a nech máš zase pozitívne obdobie. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. v takové situaci a v době uvědomování jsem byla před rokem... je to těžký otevřít oči a koukat a zamyslet se. ale bude dobře :) těším se až zase začneš s blogem, ale do ničeho se nenuť a hodně štěstí.

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja pevne verím, že sa dá všetko do poriadku a ty budeš znova behať po svete so svojim krásnym úsmevom na tvári ❤

  OdpovedaťOdstrániť
 7. každé trápenie prejde, život je predsa celý o tom, že raz sme hore a raz dole ;) posielam vlnu pozitívnej energie! :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ďakujem krásne za všetky komentáre ❤ Odpísala by som na každý jeden, ale momentálne som tak plná negativizmu, že vám za ne len poďakujem :D Zbožňujem vás a teším sa kedy sa k vám znova vrátim :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks