1. 11. 2015

Two Bloggers Project (ft. Ľúbezná) #2


Hello folks!

Vitajte pri druhom článku zo spoločnej dvojdielnej ságy Two Bloggers Project s Ľúbeznou Júliou! Momentálne ma skoľuje choroba ale ja neprestávam strácať nádej, ktorú dávam do môjho blogu, že raz bude populárny a bude ma živiť a preto píšem po týždni zas a znova! Vôbec netuším, či práve táto veta dáva nejaký zmysel ale tak snáď sa chápeme, lebo sa mi ju nechce čítať znova. 
Ako ste si mohli všimnúť, trochu som poupravila bočnú kategóriu s kozmetickými a knižnými recenziami (klik na ne) a nepísala bakaláris (ako už je mojím zvykom spomínať ju v každom článku, nemohla som na ňu zabudnúť ani teraz). 

Ale i tak!

Dnešný článok bude o zvyšných troch výrobkov, ktoré som dostala od Júlie a to lak na nechty (Astor) a dva očné tiene (MUR A MUA). Myslela som si, že zvládnem napísať básničky aj teraz, no kreativitou prekypujem len raz do roka, čo som vyčerpala v minulom poste a včera. Nič no, stane sa. I tak to pre mňa bolo dosť náročné, predsa len slovenčinu (ako predmet myslím) som nevidela asi tak tri roky a vymýšľať rýmy bolo pre mňa obtiažne. 

Ale ja deva-chcúca vytvoriť niečo originálne, túžila som spojiť nejak tieto tri výrobky a vytvoriť z nich jedno líčenie, no dopadlo to asi tak, že som vyzerala ako všetky profilové fotky dievčat na pokeci z roku 2008 viď foto TU. Nič to, nie som žiadny beauty guru a preto mi ani písanie recenzií veľmi nejde :D (preto ten dlhý úvod, veď kto to bude ďalej čítať) 

Ale nie, zapnite si nejakú dobrú piesenku, napríklad tento coverík od chalošov z Frequency, ktorý stojí za počutie:MAKEUP ACADEMY eyeshadow 
(odtieň Bronze)

So značkou som doposiaľ nemala žiadne skúsenosti, no počula som samé povery o nej, no nikdy som si nezisťovala viac. Či je dobrá, či zlá. Nikdy ma to nezaujímalo. 
Hneď ako som rozbalila balíček, tento tieň mi padol do očí, pretože bol temný (ako moja duša) a krásne pigmentovaný. Len nepatrný dotyk môjho prsta v tieni vytvoril krásnu šmuhu, ktorá nešla len tak ľahko dole.  Ale nechcem sa tu rozpisovať takto v súvislom texte tak to hrniem do pár bodov:

- tieň nepráši
- ľahko sa nanáša, no keď som ho nanášala na iný tieň, tak s tým už bol trochu problém
- má takú maslovitú konzistenciu, ktorú nemá žiaden z mojich tieňov (a páči sa mi to)
- ako môžete aj na obrázku vidieť, farba je taká hnedá s bronzovým finišom 
- pigmentácia je taktiež super ako som už vyššie spomínala, tak len ľahké, slabé prejdenie po tieni zanechal sýtu farbu na prste
- super cena


MAKEUP REVOLUTION eyeshadow
(odtieň ADORE MOI)
aspoň myslím, ten odtieň tam nebol jasne napísaný

S touto značkou mám už väčšie skúsenosti a to vďaka Julči :D Pretože som jej pred časom vytvárala šablónu na blog a ona mi poslala nemalý balíček, ktorý som ukazovala TUTUK a medzi týmito vecami bol aj pigment od MUR  a tekutý blusher rovnako od tejto značky :). Júlia teda obohatila môj život o túto značku :D
Rovnako ako aj pri predchádzajúcom produkte, pustím sa teda aj tu do spísania bodov:

- tieň sa zdal byť dosť svetlý no ako môžete vidieť na ruke, je to úplne inak. (ja som to pocítila, keď som sa snažila spraviť si celý makeup s týmito tieňmi a keď som si zvýrazňovala s týmto tieňom lícne kosti, well bolo to trochu prehnané :D) 
- V porovnaní s MUA práši 
- Má klasickú púdrovú konzistenciu
- cenu neviem, pretože som sa usilovala to niekde na internete nájsť a nevedela som.
- farba sa tvári ako svetlučko hnedá ale taktiež prekvapí, že ide o hnedo-jemno-zlatý odtieň
- s tieňom sa ľahko pracuje no aby bol viditeľný na oku, musela som po ňom niekoľkokrát prejsť štetcom

ASTOR nail polish
(odtieň: Velvet Red)

Čo sa týka lakov od Astor, tak mám voči nim trochu averziu. Už jeden som zavrhla v TOMTO článku. Lak sa zdá byť v podobnom odtieni v akom ho už mám, avšak tento je taký trochu hnedočervený. Viac hnedý s nádychom červenej. :D
Ale aj keď som sa snažila dať šancu aj tomuto laku, u mňa asi nikdy Astorky nepochodia (goodbye špirála).

- farba je krásne sýta pri dvoch vrstvách
- vydrží asi tak 1 deň, potom sa začne zlúpavať
- cenovo je trochu drahší
- rýchlo schne
- ale prekvapivo sa v pohode odlakuje, s čím som mala problém pri svojom krvavo červenom laku.


Tak a to je asi všetko odo mňa. Možno to je pre nejaké moje stálice sklamaním, že to nie sú básničky, ale tak zvyknite si, že nie vždy všetko bude podľa vašich predstáv :(

Ja už len dodám, že dúfam, že sa všetci máte super a len tak mimochodom ma neskutočne teší, že čísla čitateľov aj napriek neaktivite stúpajú a taktiež denná návštevnosť pri neaktivite sa pohybuje okolo stovky každý deň? Seriously? Mám radosť ľudia ^_^


Nezabudnite sa však pozrieť aj na recenziu Júlie na jej blogu lubezna.blogspot.sk. A ak ju ešte neodoberáte, tak to rozhodne napravte!

Majte sa krásne <3
Čuks.

_______________________________________________________
Sledujte ma aj na: 
Facebooku  |  Instagrame  |  Tumblr  |  Bloglovin  |  G+
Ak máš nejaké otázky, opýtaj sa ma (môžeš aj anonymne):
ask.fm/danycuks
alebo email
danycuks@gmail.com

7 komentárov:

 1. tu je suprově vidět jak to ta báze ty stíny zvýrazní :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak ten úvod mě celkem pobavil, asi mě nikdy nepřestane bavit tvůj styl psaní! :) Jak už jsem psala i u Julie, stín od Mua se mi líbí více no a lak má hezký odstín :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ta barva laku je úžasná, akorát je naprd, že vydrží jenom jeden den :D Stíny vůbec nepožívám, takže nic pro mě :D
  DENYII

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten lak na nehty je dokonalý! Nebo alespoň ta barva :)
  Ať jsi brzo zdravá :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks