21. 7. 2015

Festival style inspirationAhojte! 

Aj napriek tomu, že Coachella a taktiež Pohoda (ja ju nazývam slovenská Coachella) nás čakajú až na ďalší rok, iné festivaly sú ešte len pred nami a ja som sa rozhodla zhotoviť v Polyvore Festival style inspiration podľa mňa. Hoci ja sa na žiaden festival nechystám, ak by som šla, môj outfit by pozostával z podobných kúskov.

1.) Číslom jedna pre mňa na festivaloch by boli určite nejaké ľahké vzdušné šaty, v ktorých by mi nebolo teplo. Momentálne obľubujem takú tú kombináciu čiernej so slnečnicami. Príde mi taká mladistvá. :)

2.) Čo sa týka doplnkov tak určite nesmie chýbať klobúk, ktorý vás ochráni pred slnkom. Ale ak si nemyslíte, že klobúk sa vám hodí, určite siahnite po kvetovanej čelenke. Ako som si všímala, tak na Coachelle a Pohode bola práve kvetovaná čelenka kúskom po ktorom siahali mnohé dievčatá. 

3.) Ďalším doplnkom, ktorý nesmie na festivale chýbať sú okrúhle okuliare. Samozrejme nie každý si takéto okuliare môže dovoliť. Ale ak sa vám hodia, určite siahnite práve po nich. 

4.) Čo sa týka šperkov, alebo bižutérie, nazvite si to kto chce ako chce, volila by som jednoduché zlaté doplnky. Dlhé náhrdelníky s rôznymi geometrickými tvarmi, alebo jednoduché prstienky. Nie sú masívne a určite oživia váš outfit.

5.) Topánky by som volila nejaké jednoduché a hlavne pohodlné. Preto určite siahnite po gladiátorkách. Sú super, až dovtedy, kým vám neopáli podľa nich nohy :D.

6.) Osobne sa mi veľmi nepáčia takéto strapcovité kabelky, ale myslím si, že na festivaly sa rozhodne hodia. 

A čo vy? Boli ste na nejakých festivaloch? Chystáte sa? Čo si oblečiete? :) 
Dajte mi vedieť :)

Pekný deň.

_______________________________________________________

Sledujte ma aj na: 
Facebooku  |  Instagrame  |  Tumblr  |  Bloglovin  |  G+
Ak máš nejaké otázky, opýtaj sa ma (môžeš aj anonymne):
ask.fm/danycuks
alebo email

10 komentárov:

 1. Tiež sa na žiadny festival nechystám, ale vyzerala by to nejako takto... alebo crop top s high waist kraťasmi. A určite aj klobúk, ale nejaký svetlejší, aby nepriťahoval slnko :) Pekný článok!
  GlitterCircus

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tiež som rozmýšľala nad tým crop topom a kraťasami ale prišlo mi to príliš otrepané, tak som zvolila niečo takéto:)
   A ďakujem ^_^

   Odstrániť
 2. Ja som verná "Pohoďáčka" 6 rokov, takže som viackrát prichádzala na to, čo je na festival zbytočné a čoho je fajn si pribaliť viac... a myslím si, že tvoj článok zatiaľ asi najviac vystihol tú podstatu. :) Keď skončila Coachella a začala vlna festivalových článkov, tak sa mi mnoho inšpirácií síce páčilo, ale väčšinou to bolo dosť nepraktické. :D Napr. neviem si predstaviť skákať o dušu v nejakých dlhých šatách a vzadu by mi na ne niekto postúpal. :D Mne ale najväčší problém vždy robí balenie topánok, pretože čokoľvek si vezmem, prídem domov aj tak s neskutočnými otlakmi. Najsmutnejšia časť festivalovania. :D
  Rowena | Feeling Hoppy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak potom treba asi voliť len obyčajné žabky alebo ísť rovno bosá, len potom aby človek nestúpil na včelu :D (alebo na niečo iné v horšom prípade).

   Odstrániť
 3. okrem tých vtipne opálených nôh sú gladiátorky zlé aj keď sa začneš s niekým naháňať a máš od zle pokosenej trávy dopichané celé nohy (tohtoročná festivalová skúsenosť :D)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten klobouk je úžasný a o brýlích nemluvě. Pěkný výběr :)
  Michelle, ma belle

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty brýle bych strašně chtěla :D:) pěkný blog
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks