17. 7. 2015

Avon | MEGA effects eyelinerAhojte!

Aj keď sa považujem za "beauty blogerku" na mojom blogu je žalostne málo beauty článkov. Samozrejme sa to snažím zmeniť tým, že si predpisujem nejaké recenzie a fotím jednoduché líčenia, ale nakoniec to aj tak zavrhnem, pretože na fotke nájdem pár chýb a musím to cele fotiť odznova - rozumej, musím sa zase namaľovať. A keďže moje oči nie sú zvyknuté na tiene, po odlíčení ma veľmi štípu. Chudinka já. Ale tak dala som si menšie predsavzatie, aspoň teraz cez prázdniny, že začnem pridávať trochu viac recenzií a beauty "vecí". I keď neviem, či je nutné prichádzať s takými článkami, pretože môj blog určite nie je na to zameraný. Ale na čo vlastne je zameraný? Zistili ste to za ten rok a pol jeho existencie?  Ja tiež nie. Ale nevadí, ešte má veľa krásnych rokov pred sebou a hádam, že v budúcnosti už zistí na čo vlastne existuje na tomto svete. Možno len pre pobavenie, čo? :)

Ale dnešný článok bude o linke na oči od Avonu, o ktorej som mala písať recenziu už asi pred mesiacom (ak nie viac, upsík), ale dostala som sa k tomu až dnes. Pôjde však len o krátku a stručnú recenziu, pretože k nej nemám veľmi veľa čo povedať.


Linka od Avonu má dlhú výdrž, nerozotiera sa a jednoducho sa s ňou pracuje. Je prvou linkou pri ktorej som si to všimla so zrezaným hrotom, vďaka čomu sa oveľa jednoduchšie nanáša ako pri iných linkách. Farba je výrazná, za čo ma u mňa tiež veľké plus. A taktiež jej veľké plus pre mňa bola cena, pretože som ju kúpila za 3,90€.
Čo sa týka odličovania, tak s týmto sa taktiež linka vie dobre popasovať. I keď s mojou micelárkou od Garnieru má trochu problém, pretože pri odličovaní sa linka trochu rozmaže po celej tvári. Ale s odličovacím mliekom to už ide ľahšie.


Vyskúšala som už veľké množstvo liniek, a jedine táto u mňa zvíťazila a skvele mi vyhovuje. Skúšali ste už túto linku? Ste s ňou spokojné? Aké linky používate? :)
Dajte mi vedieť :)
Krásny deň.

_______________________________________________________

Sledujte ma aj na: 
Facebooku  |  Instagrame  |  Tumblr  |  Bloglovin  |  G+
Ak máš nejaké otázky, opýtaj sa ma (môžeš aj anonymne):
ask.fm/danycuks
alebo email

6 komentárov:

 1. Někteří lidi jsou na sebe strašně kritický a já to u sebe také někdy zažívám, ale věřím, že ty fotky zase tak hrozné nebudou ;) schváně je sem někdy dej, určitě jsou fajn :) jiak ta linka vypadá skvěle, možná bych se po ní mohla poohlédnout :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ja som sa stala strašným perfekcionistom čo sa týka blogu a asi by som už nevedela sem pridať niečo, s čím by som nebola veľmi stotožnená :)
   A linka je skvelá :) Určite ju vyskúšaj :)

   Odstrániť
 2. Dobrá a stručná recenzia. Ja osobne linky nepoužívam, ale táto od Avonu ma vážne zaujala :)

  http://thebeautyworldbysima.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vždy když jsem si koupila linky ve fixu, tak mi vydržely tak týden... Teď mám gelové od Rimmel a nemůžu si je vynachválit:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som mala gélovú od Alverde a vôbec som s ňou nebola spokojná a tak som zavrhla všetky gélové linky :D
   Ale túto linku z Avonu mám už dva mesiace a zatiaľ mi nevyschla! :) Hoci Avon veľmi nemusím, týmto ma celkom prekvapil :)

   Odstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks