9. 6. 2015

Klávesnica na tablet
Ahojte! :)


Dnes Vám prinášam článok o klávesnici, ktorú som si objednala zo stránky postovnezdarma.cz
Nájdete ju TU

Ide o klasickú klávesnicu, ktorá však vyzerá veľmi štýlovo. :) Klávesnica má krásne kovové telo s bielymi tlačítkami. Samozrejme nejde skutočne o kov ale plast, ale efekt je efekt. Funguje na princípe Bluetooth a na jej použitie sú potrebné dve AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Píše sa na nej jednoducho, tlačítka nie sú nejako príliš hlučné, no možno jedno mínus je to, že to nie je slovenská klávesnica. Ale tak môžem byť rada, že to nie je čínska. Avšak niekde som čítala, že sa to dá nejako stiahnuť do tabletu, no ešte som neprišla na to ako. Keď budem mať čas, tak vám tu potom na to hodím apdejt.

Jednou z výhod je aj to, že je neuveriteľne ľahká. Dokonca mi príde trochu ľahšia od môjho mobilu, takže sa zmestí aj do kabelky (možno aj do tej listovej) a zbytočne ju nezaťažuje.
Spolu s klávesnicou prišiel aj návodík na použitie, tak sa teda nemusíte báť, že ju nebudete vedieť spojazdniť :).

Klávesnica je pomerne trochu drahá. Kúpite ju za 34€. Ale môže sa stať, že bude v akcii, tak si ju nechajte istý čas v košíku a čakajte, či nezlacnie.

Túto klávesnicu určite využijem napríklad na prednáškach, možno ak by som na ne chodila ale aj inde. K môjmu bielemu tabletu sa dokonale hodí a stali sa z nich nerozluční spojenci. :)

Toľko ku klávesnici.

Inak ma veľmi zaujíma Váš názor na tablety. V dobe smartfónov si nemyslím, že tablet je nejakou nevyhnutnosťou, no napriek tomu ich ľudia kupujú. Ja sama mám jeden (dva dokonca, ale ten prvý sa nedá nabíjať) ale veľmi ho nevyužívam ak mám byť úprimná. Čo vy? Máte mobil, ktorý vám pokryje všetky funkcie a vymoženosti tabletu, a tak ho nepotrebujete alebo máte aj dobrý mobil aj tablet ale len kvôli tomu, že mať tablet je "trendy"? 
Načo vlastne Vy využívate tablet?
Respektíve, máte na všetko vlastný názor? Sem s ním! 

Krásny zvyšok dňa. :)_______________________________________________________
Sledujte ma aj na: 
Facebooku  |  Instagrame  |  Tumblr  |  Bloglovin  |  G+
Ak máš nejaké otázky, opýtaj sa ma (môžeš aj anonymne):
ask.fm/danycuks
alebo email
danycuks@gmail.com

3 komentáre:

 1. Tablet nevyužívam takmer vôbec. Pokladám ho za taký bonus medzi nevyhnutným mobilom a notebookom. Keďže si ho vždy zabudnem nabiť predtým ako sa niekam ponáhľam, nechávam ho doma. + stratila som nabíjačku pri sťahovaní minulý týždeň, takže ho už asi využívať ani nebudem :D :D
  ladyminimalism

  OdpovedaťOdstrániť
 2. My máme doma počítač, dva notebooky a každý z nás má vlastne i mobil s pripojením na internet, ale i tak tablet využívame - či už sa na ňom hrajú moje sestry, ale tiež ja na ňom rada pozerám filmy, keďže predsa len je to lepšie rozlíšenie ako na mobile, ale nemusím so sebou v noci ťahať celý notebook. Táto klávesnica vyzerá dobre, no momentálne by som ju asi nevyužívala, keďže tá v tablete mi v pohode stačí, a keď už niečo plne vyťukávam, tak je to na notebooku. Ale tak možno časom :)
  beelievin.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já se tedy letos chystám na vysokou a tablet si tedy určitě koupím! Sice doma mám notebook, smartphone a od mamky si ůjčuji její tablet, ale je to acer s windows os a je to hrozný.. Takže si chci koupit taky od applu, to jsou podle mě prostě největší držáci :) A už jsem taky koukala na klávesnici k tomu a přímo teda na Ali, líbí se mi taky tahle samostatná ale i potom takové, co se dělají do krytu a dají se odepnout :) A musím říci, že jsem ji tedy viděla ještě za míň peněz s dobrým hodnocením. Sice mi také vadí, že je v aj, ale jak říkáš, pořád lepší než v čínštině... :) Jinak si ho chci také koupit kvůli práci. Prostě je to lehký a jenom ho strčíš do kabelky a jdeš, na rozdíl od noťasu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks