15. 3. 2015

Štetce a stojan na štetce z postovnezdarma.cz


Ahojte! 
Dnešný článok je recenzia na dve veci, ktoré som dostala zo stránky postovnezdarma.cz.  V prvom rade vám však chcem oznámiť, že články nebudú vychádzať nijak pravidelne, pretože toho mám práve trochu veľa v škole a nestíham sa učiť, nie to ešte písať články. Pár článkov mám ešte naplánovaných (ha-ha pár, asi tak dva) a netuším, kedy ich vydám (vlastne ich ešte nemám ani napísané). Avšak ak chcete aby sa nejaký článok objavil na blogu, ako som si minule našla na svojom asku, neváhajte mi to napísať a ja sa pokúsim vám vyhovieť. :)

 Ako prvú vec je táto sada štyroch bambusových štetcov "Ecotools". Sú oveľa menšie ako klasické štetce, čo môžete vidieť aj na obrázku, no na druhej strane sú ideálne na cestovanie, pretože so sebou nemusíte nosiť celú výbavu štetcov. V sade sú, ako som už spomínala, štyri štetce a to:
- Kabuki štetec
- Štetec na púder
- Štetec na korektor
- Štetec na očné tiene (blendiaci)
  K tomu všetkému je pribalená aj taštička, kde si môžete všetky štetce dať. Taštička je vyrobená z konope a bavlny. Na obale sa píše, že tieto štetce sú vhodné na minerálny make-up.
Štetce sú veľmi jemné, nijak nesmrdia, skôr tak pekne voňajú po bambuse. Teda aspoň mne to vonia. Čo je však nevýhodou, všimla som si, že z kabuki štetca vypadávajú štetinky. Pri zvyšných troch som si to nevšimla. Ale tak možno to bolo len náhodou. 
UPDATE: už z neho vypadlo asi 20 štetiniek. 
Za trochu prehnanú cenu 12€ ich nájdete na TOMTO odkaze.


Ďalšou vecou je tento stojan na štetce (alebo môžete ho využiť aj ako stojan na perá). Je obyčajný plastový, a vyzerá veľmi milo. Nájdete ho TU. Rovnako je jeho cena trochu vyššia, ale ak pohľadáte, na ebay alebo aliexprese, nájdete ho oveľa lacnejší. Na výber je v dvoch farbách, v čiernej a priesvitnej. 

Čo si myslíte o týchto veciach? Páčia sa vám? Objednali by ste si ich?
Krásny zvyšok víkendu :) 


_______________________________________________________
Sledujte ma aj na: 
Facebooku  |  Instagrame  |  Tumblr  |  Bloglovin  |  G+
Ak máš nejaké otázky, opýtaj sa ma (môžeš aj anonymne):
ask.fm/danycuks
alebo email
danycuks@gmail.com

3 komentáre:

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks