4. 3. 2015

BornPrettyStoreAhojte :) 

V dnešnom článku vám chcem ukázať nové vecičky, ktoré som si objednala zo stránky BornPrettyStore. Tento e-shop je zameraný prevažne na kozmetiku, veci na nechty a bižutériu. Avšak môžete tu nájsť aj iné vecičky. Napríklad tričká, parochne a nejaké drobnosti. :)

Na tomto e-shope som si už objednávala pár vecí. Napríklad umelé mihalnice alebo náhrdelník a prsteň. Keďže intenzívne sledujem blog-de-la-licorne, neušlo mi, ako Gabika nakupuje (alebo dostáva) kozmetiku a potom ju recenzuje. Preto som sa rozhodla objednať si niečo na maľovanie odtiaľ aj ja a povedať vám moje dojmy z ich výrobkov.

S touto stránkou mám zatiaľ len a len pozitívne skúsenosti. Všetky objednávky mi prišlo do 1 mesiaca, niektoré aj oveľa skôr, čo ma veľmi milo prekvapilo. No trochu ma zarážajú ceny niektorých produktov. Ale tak mávajú tam aj zľavy a veľa dobrých vecí vychytáte aj za 1 dolár. Konkrétne tieto produkty dokopy stáli len dva doláre, pretože poštovné na tejto stránke je zadarmo.

 TU a TU
Rúž je celkom dosť malý. Keď sa mi dostal do rúk prvýkrát, myslela som si, že je to strašné avšak teraz v tom vidím veľkú výhodu, pretože sa zmestí do kozmetickej taštičky bez väčších problémov. Ďalšou výhodou tohto rúžu je okrem jeho malej a milej veľkosti aj rýchlosť jeho odstránenia. No tu sa všetky výhody končia a začína sa rad nevýhod. Prvá nevýhoda súvisí s jeho rýchlym odstránením a to fakt, že na perách dlho nevydrží. Je priveľmi riedky, vyzerá neprirodzene a na perách sa čudne rozlieva. Ďalšou nevýhodou, alebo klamstvo, či akoby som to nazvala, je to, že farba samotného rúžu nezodpovedá farbe na obrázku a dokonca ani farbe na perách. Samozrejme to, že sa obrázok nebude zhodovať so skutočnosťou som čakala avšak to, že sa rúž nebude zhodovať s farbou na perách už nie. Tento v skutočnosti hnedý rúž má na perách sfarbenie do staroružova. Je oveľa, oveľa svetlejší.

Ceruzka na pery je už trochu iná káva. Je oveľa lepšia a v odtieni, ktorý zodpovedá skutočnému odtieňu. Hoci je to kontúrovacia ceruzka, nepoužívam ju len na kontúry ale na celé pery, pretože si myslím, že to na mojich perách vyzerá oveľa lepšie. Mám rada také matné odtiene (hoci neskôr si po perách prejdem ešte balzamom na pery, stále to vyzerá inak ako s rúžom) . Hoci odtieň je rovnaký, predsa len aj táto ceruzka má svoje nevýhody. Napríklad aj to, že s ňou musíte trochu pritlačiť, aby ste videli na perách tú farbu. Avšak táto ceruzka zodpovedá aj svojej cene. No nie je to také zlé ako s tým rúžom, len si myslím, že mi táto farba nepristane.

Snažila som sa vyfotiť pre vás produkty ako vyzerajú na mojej tvári, ale sklamala ma technika. Myslela som si, že teraz keď mám mobil s fajn foťákom, život bude ľahší. Avšak nemyslela som si, že mi bude snímať aj všetky chĺpky na mojej tvári. Teraz aby som z toho mala komplexy. :(

Avšak pokiaľ nechcete objednávať zo stránky kozmetiku a radšej by ste však chceli bižutériu, stránka mi dala 10% zľavu pre vás. Stačí v objednávke zadať kód CUKT10. Kupón je však platný len pre prvých troch! :)

Počuli ste už o BornPrettyStore? Nakupujete odtiaľ? :)

4 komentáre:

 1. Rúž by som si taký lacný asi nekúpila, možno laky na nechty a myslím, že bronzer mám taký, že značka nič nehovoriaca :D
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ja rada dávam šancu aj lacným veciam. Nikdy neviem. Možno ma niekedy niečo príjemne prekvapí :)

   Odstrániť
 2. V prvom rade, hneď prvá fotka je úžasná :)
  Ja veľmi z online shopov nenakupujem. Celkom rada sa prechádzam po obchodoch a medzi regálmi s taškami na rukách, navyše mám rada, keď si veci môžem v obchode rovno vyskúšať pred tým, než si ich kúpim - či už je to kozmetika alebo oblečenie.
  Ale za takú cenu... Aj keď to možno nie je nič extra, pri takej sume ťa to ani nebude tak mrzieť. Avšak vždy je to škoda - na fotkách vyzerajú celkom dobre :)
  beelievin.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na tento shop jsem se už párkrát dívala a hlavně mě zaujaly produkty na nehty. Momentálně celkem dost uvažuji o tom, že bych si tam objednala něco k narozeninám které mám cca za měsíc ale uvidím:) Ta rtěnka mi už tak na pohled připadá trochu podezřelá a s tužkami na rty nemám zkušenosti, takže nemůžu soudit:D:)

  Jinak supr čupr originální fotky:3

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks