6. 2. 2015

What is in my bag?
Ahojte! 
V dnešom článku vám ukážem obsah mojej kabelky.

Túto tašku som si objednala na svoje narodeniny. Chcela som sa trochu potešiť, tak prečo nie práve novou taškou? :) Síce som mala pri objednávke dilemu ktorú farbu, ale nakoniec som zvolila neutrál- black, ktorou sa nedá nič pokaziť, následne som ľutovala, lebo som si mohla objednať hnedú, keďže čiernu tašku už jednu mám. But, whatever.

To je ona a stála 21,70 aj s dovozom! Nájdete ju TU. Samozrejme teraz už trochu zdražela.A čo moja kabelka obsahuje?
- Peňaženka: túto peňaženku som dostala na Vianoce od frajera, ktorý vedel, že zháňam a nutne potrebujem nejakú novú. 
- Kľúče: mám tu veľa rôznych kľúčov z ktorých niektoré už ani nikde nepasujú. Teda aspoň myslím, budem ich musieť ešte pretriediť. Samozrejme nesmie chýbať ani Eiffel Tower a rybka, ktorá je zároveň aj otvárak na fľaše.
- Diár a pero: obyčajný sivý diár z Lidlu za 3€. Ale má dostatok miesta na všetko, čo si potrebujem konkrétny deň zapísať. Snažím sa do neho písať len veci ohľadom dôležitých termínov a blog sa snažím do neho veľmi netrepať, pretože na ten mám osobitný zošiť. Samozrejme k diáru nosím aj svoje obľúbené Tornado pero. 
- Môj ružový notes - kde si zapisujem veci ohľadom blogu. Je to možno divné, že si ho beriem všade so sebou, ale moja pamäť je nevyspitateľná. Dokáže niečo zabudnúť aj v priebehu piatich minút!
- Kozmetická taštička - mám v nej všetko čo potrebujem. Zrkadlo, špirálu, žuvačky, balzam na pery, linku na oči, korektor,... (viď post TU)
- Mobil - je asi základ každého človeka. Môj predchádzajúci mobil Sony Xperia L som vymenila za tento nádherný veľký Huawei P7, ktorý som vám ospevovala aj v mojom vianočnom wishliste. Nabíjačku so sebou nenosím, pretože vždy pred odchodom z domu sa presvedčím, či mi mobil vydrží nejaký ten čas. 
- MP3 player - Len tak pre istotu, keby som potrebovala popočúvať trochu hudby.
- Vreckovky - ako alergička je to nevyhnutná vec.
- Tablet -  keď som ešte mala starý mobil, ktorý sa strašne zasekával a nemohla som v ňom mať ani jednu poriadnu aplikáciu bez toho, aby sa mi celý mobil nevypol, som nosievala so sebou aj tablet, pre istotu, keby som chcela ísť na internet. Dnes už ho viac menej nechávam zapadnúť prachom.
- Okuliare - myslím si, že sú veľmi potrebné v tomto počasí, kedy človek nevie kde natrafí na slnko. Preto ich mám stále po ruke.
- Antibakteriálny gél - možno to bude divné, ale tento gél som si kúpila v Nay. Prekvapivé ale mali tam niečo také pri pokladni. Tak som si ho kúpila. Vyšiel ma na niečo okolo eura ??? Asi. Ale tekutina, čo kedysi bola vo vnútri sa mi už minula a tak tam dolievam z môjho veľkého citrusového antibakteriálneho gélu od Cuticury. Nemám srdce vyhodiť túto malú rozkošnú plastovú nádobku. 

Tak a to je všetko z mojej tašky. Samozrejme keď idem do školy mám toho v taške oveľa viac ako napríklad prednášky na semináre alebo zošit a niečo na zahryznutie a podobne.

Dúfam, že sa vám príspevok páčil :) Majte krásny deň :)

13 komentárov:

 1. Taška je moc pěkná, vybrala sis dobře! No a nosíme tam hodně podobné věci, akorát já tam mám vždy šílený bordel :D

  Lucy Enne

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ako aj ja tam mám bordel :D ale tu som si to trošku upratala :D

   Odstrániť
 2. Kabelka se mi moc libi :-) Kapesnicky a antibakterialni gel v me kabelce taky nesmi chybet :-) Pekny clanek :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hrozně se mi líbí ten růžový notes, ten je fakt krásný, po přitom úplně obyčejný:)
  A máš hrozně pěknou kabelku!:)
  Marky > little-me.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám to nějak tak podobně, i když diáře s sebou nenosím - to nejnutnější si zapíšu do mobilu..

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kabelka je sama o sobě krásná! Jinak můj obsah by byl hodně podobný... Sice do školy normálně nosím batoh ale sem tam ho vyměním za kabelku:)

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Presne ten istý mobil mam aj ja a neviem si ho vynachváliť! :) ináč pekný článok :)

  leuslifestyle.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Presne ten istý mobil mam aj ja a neviem si ho vynachváliť! :) ináč pekný článok :)

  leuslifestyle.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. No já tam nosím mobil,klíče,peněženku, antibakteriální gel,kapesníčky ,tužku,diář,zapalovač,balzám na rty a skřipec do vlasů :D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Vreckovky musia byť u mňa aj balzam na pery, bez toho nevychádzam z domu nikdy, v lete mi nesmie chýbať termálna voda.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks