10. 2. 2015

Review | Bioderma Atoderm
Ahojte Čukfans! 

V poslednom čase mám trochu odveci náladu. Nič sa mi nechce a mávam temné myšlienky ohľadom blogu, že si ho zruším a tak. Pretože sa o ňom dozvedeli ľudia z môjho okolia a niežeby si robili z toho srandy, to nie. Celkom dosť ma podporujú ale ja to beriem strašne divne. Pri každom článku, ktorý idem napísať si hovorím: "nebudú si o mne myslieť, že som trápna, keď napíšem toto a toto?" Ale tak to je už asi len môj osobný problém... (Ale inak napíšte mi ako ste sa vyrovnali s tým, že ľudia z vášho okolia zistili, že máte blog! :-) )

Dosť už bolo mojich kecov. Dnes vám predstavím trochu bližšie dva produkty z rady Bioderma Atoderm. V TOMTO článku som vám ukazovala výhodnú cenu trojbalenia Biodermy výrobkov, ktoré som si kupovala ešte v januári. (Kto by ešte chcel, môžete si ho stále objednať na e-shope Dr.MAX.) Avšak tento článok bude recenzia len na dva výrobky z tejto akcie.  Konkrétne pôjde o krém na ruky a krém na tvár.

Musím sa priznať, že tieto produkty sú pre mňa ako dar z nebies. S Biodermou som mala viac-menej skúsenosti len vďaka ich micelárke, ktorá pre mňa nebola nič extra. (mala som ešte aj jeden krém, ale ten som ani nepoužívala). Častokrát - hlavne v zime - sa mi stáva, že moje ruky začínajú neskutočne vysychať. Zväčša som s tým nič nerobila. Ja hlúpa. Ale tento zázrak som určite mala objaviť už skôr. Krém na ruky od Biodermy je úžasný vďaka tomu, že: a) rýchlo sa vstrebe b) pekne vonia c) a ani cena nie je zlá. Približne 5€.
Tento krém zvyknem aplikovať pred spaním, pretože nemám rada keď mám počas dňa mastné ruky a potom musím niečo robiť. Ak má mať nejaké nevýhody, tak možno to, že je ho tak málo. Na celú zimu by som potrebovala asi 4 takéto krémy.

Tomuto krému dávam 10/10, pretože splňuje všetko čo potrebujem na ochranu mojich rúk pred popraskaním.

Krémy na tvár rovnako ako aj krémy na ruky používam väčšinou v zime. Teda niežeby som ich nejako veľmi využívala. Skôr som sa len sem-tam natrela. V podstate tento krém splňuje všetko to, čo splňuje krém na ruky. Príjemne vonia, rýchlo sa vstrebe...
Rovnako ako aj pri kréme na ruky, aj tento krém aplikujem pred spaním. Ráno sa zobudím s peknou hydratovanou a rozžiarenou pokožkou. Príjemný vstup do nového dňa! :-)

Rovnako ako aj predošlému krému, aj tomuto musím dať 10/10. 


  Používate krémy od Biodermy? Ste s nimi spokojné? Dajte mi vedieť :-)

8 komentárov:

 1. Nič si z toho nerob a hlavne ho neruš !! Niekoho bavia počítačové hry, niekto fajčí pije a stane sa rodičom v 16stke a ty máš blog ! Dopadla si na tom najlepšie a koľko ľudí vďaka blogu nemusí v budúcnosti ani prstom pohnúť a zarába peniažky :)
  Krém na ruky mám a je najlepší ! A krém na tvár tiež :) dokonca aj cena toho krému na tvár je prekvapive nižšia ako pri iných biodermáckych krémoch :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mám oba a používam ich veľmi rada najmä teraz v zime :) Milujem ich vôňu a naozaj mi vedia spraviť zázraky s mojou suchou pokožkou :)

  More than Fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja neblogujem ani mesiac a moje okolie je zamerané na úplne iné záujmy takže pochybujem o tom že by si čítali blog keď jediné čo vedia je si čítať správy na messengeri. Okrem toho chcem sa vyhnúť zatiaľ tomu že by mi náhodou tvrdili že som INÁ na blogu a ako v reále a podobné somariny... ale skôr či neskôr im to poviem, keď si na blogovanie zvyknem najskôr poriadne ja :D takže o mojom písaní vedia len 2 osoby. A rozhodne neprestávaj! ak je to niečo čo ťa baví rozhodne v tom pokračuj:) Tiež nemám veľmi dobrú náladu posledné dni, ale práve blog mi ju vždy vylepší.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jestli tě tví blízcí podporují tak bych to vůbec neřešila:) Protože jestli tě znají, tak vědí, jak s vyjadřuješ a jednáš v realitě a nemyslím, že zrovna ty jsi jedna z těch, co by ze sebe na blogu dělali někoho, kým nejsou:) Ja své předešlé blogy taky tajla protože jsem na ně psala všelijaké úvahy, depresivní myšlenky a podobné věci ale Daydreamer Natty nijak neskrývám, ale ani nepropaguji mezi svími přateli:)

  Nicméně... Na produkty od Biodermy jsem slyšela jen samou chválu:) Myslím, že zrovna do této značky se vyplatí investovat:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Máš šťastie, že ťa v tom podporujú, mne sa skôr vysmievali, ale teraz si zvykli a pochopili, že ma od blogovania neodhovoria. Už sa ma aj pýtajú, kedy bude nový článok a podobne :D Mala som tiež tie stavy, že som radšej nenapísala, len aby to oni nevideli, ale to je za mnou :) Určite to nie je dôvod blog rušiť.

  A bioderma je moja srdcovka, ale s radou Atoderm nemám skúsenosti.

  http://life-by-romi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Máš šťastie, že ťa v tom podporujú, mne sa skôr vysmievali, ale teraz si zvykli a pochopili, že ma od blogovania neodhovoria. Už sa ma aj pýtajú, kedy bude nový článok a podobne :D Mala som tiež tie stavy, že som radšej nenapísala, len aby to oni nevideli, ale to je za mnou :) Určite to nie je dôvod blog rušiť.

  A bioderma je moja srdcovka, ale s radou Atoderm nemám skúsenosti.

  http://life-by-romi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Kremy od Biodermy jsem jeste nezkousela ale planuji si jeden poridit na jizvicky po akne a tak, ted nevim nazev ale je z fialove kolekce :-) Jinak lidi z meho okoli jeste nevi, ze mam blog a jestli se to dozvi, tak taky mi to nebude asi zrovns prijemny, at uz bude reakce kladna nebo negatvni. No urcite kvuli tomu nerus blog, to by byla velka skoda :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Na takéto myslienky typu ci to bude trápne sa vykasli :) robis predsa to čo ta bavi :)
  Pozývam ťa na moju MINI GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks