12. 1. 2015

Tričko zo shirtinator.sk

V piatok som obdržala veľmi zaujímavú zásielku. Bola zo shirtinatora. Veľmi som sa na ňu tešila už od okamihu, kedy som si vytvárala svoje tričko. Postup som vám opísala v TOMTO článku. Avšak keď som už stála pri obálke, v ktorej mi bolo poslané tričko, mala som menšie obavy, či sa môj výtvor podaril. Čo ak nie, čo ak sa mi nebude páčiť? Hrýzla som si peru, v rukách zvierala nožnice a váhala nad otvorením obálky. Nakoniec bola zvedavá aj mamka a tak sme obálku otvorili spolu. To, čo bolo vo vnútri ma veľmi prekvapilo. 
V piatok som mala skúšku. Samozrejme som bola veľmi nervózna a neregistrovala telefón, ktorý mi vibroval v taške. Po úspešnom zvládnutí skúšky, som zavolala mamke a ona mi oznámila, že mi prišlo tričko. 
Keď som prišla domov, bola tam. Veľká hnedá obálka adresovaná mne od Shirtinator SK. Najprv som obálku odložila a otvorila iné balíčky, ktoré mi prišli z ebay. A následne som sa chcela pustiť do otvorenia obálky, kde malo byť moje tričko. Do izby prišla aj mamka, pretože samozrejme, aj ona bola zvedavá čo mi prišlo. Tak som obálku opatrne otvorila a vybrala priesvitnú fóliu v ktorej bolo zabalené tričko. Hneď som ju roztrhla a tričko roztiahla. A ono mi vyčarilo úsmev na perách. 

Veľkosť XS, čierne, s mojim vytvoreným nápisom a s veľmi príjemným materiálom. 

Teda bolo tam presne to, čo som chcela. Moje vlastné tričko "Hello Friday". Síce nápis je trochu menší ako som pôvodne chcela, ale myslím, že to spravili len pre moje dobro, lebo to vyzerá oveľa lepšie. Ako som však v minulom článku o ich stránke písala, mohla som si dať ten nadpis o niečo vyššie. Ale tak nie je to nič strašné. Rovnako dobrou voľbou bolo aj odstránenie pozadia. Odstránili mi čiernu farbu a ostal len biely rámček a biele písmená.  
K tričku bol ešte aj papierik s logom stránky, kde je napísaný návod na pranie.

S tričkom som veľmi spokojná. Mám dokonca k nemu aj jednu veľmi dobrú bundu na jar, takže už sa teším, kedy ho budem nosiť. :)

Páči sa vám môj výtvor? Vytvárali ste si už aj vy tričko? Boli ste spokojné?     

4 komentáre:

 1. Vypadá moc hezky :) Zrovna nedávno jsem si tam taky zkoušela vytvářet tričko, paradoxně jsem si vytvořila bílé s nápisem "I hate monday" nebo mě pak taky zaujalo "Yeah!!! It's monday again! - said no one ever" :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak so shirtinatorom skúsenosti mám a toto tričko sa ti podarilo. Môžem len povedať: Nech už je tu piatok :D

  http://life-by-romi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. bodaj by už bol piatok, ale niekedy už na konci januára po skúškovom :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tričko vypadá skvěle! Vcelku mě i překvapuje, jak pěkně to vypadá:)

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks