16. 1. 2015

Bioderma za 10€
Ahojte Čuksfans!


Dnes sa s vami chcem podeliť o jednu informáciu alebo skôr ponuku, ktorú má lekáreň Dr. Max. Táto akcia sa týka len objednávky cez ich internetovú lekáreň. 

Ponuku nájdete TU.

Presnejšie sa jedná o set troch výrobkov z rady BIODERMA Atoderm NUTRIVE. O balzam na pery, krém na ruky a krém na tvár. Všetky tieto výrobky len za 10€!!! Cena týchto výrobkov v lekárni je 15€ ale len cez internet je táto sada dostupná za skvelých 10€. 

Ja som si to tiež objednala a nechala si to doviezť zadarmo na lekáreň v našom meste. Objednávku som uskutočnila 11.1. a o dva dni ma kontaktovali sms správou, že nasledujúci deň po pätnástej hodine si môžem svoju objednávku vyzdvihnúť. 


Táto ponuka je veľmi výhodná. Ak máte suchú pleť, určite vyskúšajte tieto výrobky. Chystám sa spraviť aj nejakú recenziu na minimálne jeden výrobok z tejto sady.

PS: Krásne ďakujem za to, že chodíte na môj blog a že nedávno sme presiahli 10 000 zobrazení stránky. Som šťastná!  

Krásny deň. ♡ 
_______________________________________________________________
FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  TUMBLR    

4 komentáre:

 1. O této značce jsem slyšela jen samou chválu:) Brácha měl jednu chvíli nějaký ekzém na obličeji a mamka mu pořídila právě nějakou vodičku do Biodermi a během týdne vše bylo pryč takže když je někde sleva, určitě by se toho mělo využít:)

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
 2. vdaka za tip :) urcite tuto akciu vyuzijem

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Škoda, že jsem takovou akci neviděla i na českých stránkách Dr. Maxe :) Moc ráda bych od této značky něco vyzkoušela, ale zatím se mi do ní nechtělo tolik investovat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ježiš toto je aký skvelý tip!! Hneď klikám a objednávam, ďakujem ti, si zlatíčko, že si sa podelila , paráda :))

  Basha

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks