17. 10. 2014

womanology.sk

   Každá žena sa potrebuje cítiť krásne. Hovorí sa, že šaty robia človeka. Avšak osobne si myslím, že nielen šaty robia človeka, ale aj make-updoplnky a šperky (bižutéria). 
   V poslednom čase je v móde predovšetkým bižutéria a teda hlavne masívne náušnice, náhrdelníky a iné vecičky, ktoré si zamilovala väčšina žien. A takéto a ešte ďalšie skvelé veci ponúka e-shop womanology.sk

Len pre predstavu som pre vás vybrala pár produktov z ich ponuky:

                                TU                                                                 TU                                                                   TU

                           TU                                                            TU

 Stránka womanology.sk vám prináša skvelú bižutériu a za prijateľné ceny. Produkty posielajú prostredníctvom Slovenskej pošty a platby sú možné PayPalom, dobierkou alebo prevodom na účet. 

   Womanology.sk mi poslalo produkty zdarma na recenzovanie. Boli to masívny náhrdelník a náramok a krásny vintage prsteň.
    
Vecičky prišli zabalené v peknej, jednoduchej, bielej krabičke na ktorej bolo v rohu napísané "womanology". Z krabičky mám taktiež radosť, pretože ju rozhodne využijem.

   Musím sa priznať, že nemám veľmi v obľube takýto typ náhrdelníkov a náramkov, teda také reťazové. Asi hlavne preto, že ich v dnešnej dobe má skoro každý. Avšak, keď som si ho (konkrétne náhrdelník) na seba zapla, celkom sme sa skamošili. 
 
Náhrdelník je striebornej farby a je vyrobený (aspoň si to myslím) z plastu. Preto je aj strašne ľahký.

Prstienok sa mi páčil hneď od začiatku a veľmi sa teším, kedy si ho vezmem do školy! Veľkosť prsteňa sa dá meniť podľa veľkosti prstu. 

Náramok som na sebe nefotila, pretože mi strašne ovísal na ruke, vzhľadom k tomu, že moja rúčka je veľmi tenká a nemám rada náramky. 

Tieto tri produkty som na stránke nenašla, pretože ich asi ešte nestihli zaradiť do ponuky. Ale dúfam, že do ponuky ich zaradia (hlavne ten prsteň myslím) lebo je to must-have piece

Tak čo dievky, vybrali ste si niečo z ich ponuky? :)
Stránke womanology.sk ďakujem za produkty.


4 komentáre:

  1. Na výrazné náhrdelníky jsem hrozně zatížená! :D mám jich hromady a pořád jich nemám dost, takže díky za tip:) Rozhodně tam mrknu:)
    °°Instantní krása°°

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Do bižutérie som blázon, mám hlavne strašne veľa náušníc a stále mi nie je dosť, pretože to skrátka veľmi pekne doplní celý look plus ak sa do toho zapoja aj náramky či pekné náhrdelníky, tak to hneď vyzerá inač. Aj šatky robia veľa.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks