11. 10. 2014

I am the winner!

Ahojte všetci. 
   Dnes píšem taký kratší článok a to aby som sa pochválila, že som vyhrala jednu giveaway na TOMTO BLOGU. Súťažilo sa o vzorky a jeden tónovací hydratačný make-up od Essence.
   Táto Giveaway bola skvelá, pretože vlastním pomerne rozsiahlu zbierku vzoriek do ktorej pribudnú ďalšie a plus mala som možnosť vyskúšať niečo nové a to makeup od Essence. 
   Musím sa priznať, že tento make-up ma naozaj milo prekvapil. Vyskúšala som už viacero make-upov, avšak všetky boli na mňa príliš tmavé a pohľad na to, ako sa moja tvár odlišuje od krku sa mi nezdala veľmi lákavá. (Dokonca aj BB Cream bol na mňa tmavý...)
   Avšak keď som vyskúšala tento make-up, výsledok bol skvelý. Najprv ma samozrejme prekvapilo aké má tmavé sfarbenie, keďže je pre svetlý typ pleti. Ale po rozotrení na tvár (použila som štetec na makeup z novej leopardej sady TU), a po následnom zaschnutí makeup-u moja pleť bola jemná, vypnutá a rozžiarená. Nikdy som si nemyslela, že nejaký makeup ma môže takto prekvapiť, ale myslím, že som po rokoch našla svojho víťaza a to vďaka výhre v TEJTO Giveaway. :)
   Veľmi pekne ďakujem Simke a určite si choďte pozrieť jej blogu.

Pac a pusu vaša Dany Čuks (XOXO, Gossip Girl)

2 komentáre:

  1. Srdečne blahoželám k výhre. Rovnaký tónovací krém mám aj ja, ale používam ho sporadicky, pretože krytie je veľmi nízke (veď je to tónovací krém, takže čo iné čakať, že?!).. :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Jéj, som veľmi rada, že si spokojná s tónovacím krémom od Essence. Ja ďakujem, že si ma spomenula na svojom blogu :))

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks