16. 9. 2014

Review - Aussie

   


   Keď som bola malá, mala som úžasne husté vlasy. Každý mi ich závidel a obdivoval. Boli dlhé a mamka mi ich zvykla vyčesávať dohora. Keď som si ich neumyla aj týždeň, vždy boli rovnaké ako v prvý deň umytia.
   Postupom času, s pribúdajúcim vekom a pubertou mi vlasy začali vypadávať. Prestali byť také husté a ja som bola čoraz smutnejšia. Zvykla som si na to. Ostávalo mi len dúfať, že mi nevypadajú všetky vlasy. 
   Neskôr som zistila, že moje vlasy potrebujú nejaký dobrý šampón aby boli opäť husté, lesklé a zdravé. Vtedy bežala v telke reklama na šampóny od Syoss. Avšak ten mi viac uškodil ako pomohol. Tak som zvolila radšej klasiku medzi šampónmi. Head & Shoulders. Dlho som ho používala, ale v podstate s mojimi vlasmi žiadne divy neurobil. V prvý deň umytia boli skvelé, husté, ale na druhý deň už strácali svoju kvalitu. (Ale aspoň som nemala lupiny)
   Na internete som videla množstvo chvál na jeden šampón od značky Aussie. Lákalo ma to. Začala som zvažovať pre a proti kúpe tohto šampónu. Nechcela som dať hneď šesť eur (150 Kč.) za šampón, ktorý ani neviem ako zapôsobí na moje vlasy. Osud asi chcel, aby sa ten šampón dostal ku mne, pretože keď som bola koncom júla v Česku, práve vtedy v novom Elle bol darček. Šampón a kondicionér Aussie. Bola som šťastím bez seba, že ich vyskúšam. Šampón bol Miracle Moist s olejom z Austrálskeho Macadamiového orechakondicionér Three Minute Miracle s výťažkom austrálskej medovky lekárskej.


   Prvé umytie: nič moc. Rovnaký ako ostatné. Avšak vôňa tohto šampónu mi hovorila, že to s ním ešte nevzdám. Kondicionér som vtedy ešte nevyskúšala, pretože som si ho chcela šetriť.
   Druhé umytie: Umytie nebolo nič moc ale vyskúšala som aj kondicionér. Kondicionér sa má používať podľa stupňa poškodenia vlasov. Svoje vlasy som považovala za veľmi poškodené, preto som tento balzam mala na hlave približne päť minút. (Hoci na obale sa píše 1-3 minúty.) A opláchla som. Vlasy som si vysušila a zistila, že vážne sa stal miracle. Moje vlasy nádherne voňali, boli husté a lesklé. A to aj tretí deň po umytí. Áno, voňali mi aj tretí deň po umytí!
   Po príchode domov som sa rozhodla. Ten šampón si musím naozaj kúpiť. A tak som si ho kúpila. Stál niečo cez šesť eur v Dm. (Pretože nikde inde som nevidela, že by ho mali.) Kondicionér som si ešte ušetrila z tej fľaštičky z časopisu. Ale rozhodne si ho kúpim keď sa mi minie. 

Zhrnutie: Po dlhom čase je to vážne šampón, ktorý si myslím, že stojí za to. Človeka upúta najskôr svojou vôňou a neskôr aj výsledkom. Dala som ho vyskúšať aj sestre a mamke a boli ním nadšené tiež. Čo ich prekvapilo bolo, že po tomto šampóne vlasy vyzerajú lepšie druhý deň po umytí ako v ten prvý. Tiež som si to všimla.

Takže ak rozmýšľate nad kúpou nového šampónu, rozhodne by som šla do tohto.


Krásny deň vám prajem.

2 komentáre:

 1. Pamätám ako som dostala celú sadu od Aussie na testovanie. Mala som ju na poličke v internátnej izbe.. Poviem ti, tá krásna vôňa bola po celej izbe snáď dobrý mesiac a pol a pritom fľaštičky boli zavreté :-) Do Aussie produktov som sa zamilovala okamžite po prvom použití, sú úžasné. Neviem či som niekedy v živote mala lepšiu vlasovú kozmetiku :-)

  Moja recenzia tu: http://sueandcolours.blogspot.sk/2014/02/oddnes-uz-len-krasne-zdrave-vlasy.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ja úplne súhlasím so všetkým čo si napísala. Akurát - teda závisí to od typu vlasov - mne moje vlasy dosť dlho po umytí voňajú. Aj na tretí deň.
   A niekedy si len tak privoniavam k tomu šampónu, lebo tá vôňa je úžasná :) Tak teda dúfam, že aj moja izba na intráku bude tak voniať :D

   Odstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks