8. 9. 2014

Nerozhodnosť

   Už pár dní sa pokúšam napísať nejaký zmysluplný článok, ale akosi mám "suché" obdobie. Aj keď ma napadne nejaká myšlienka, po pár riadkoch ma múza odkopne a nechá osamote. Tak dík...
   Chcela som písať o nejakých iných veciach ako o nail artoch, o veciach zo života ako napríklad fakt, že už neznesiem, keď si sestra požičia moju vec a svoju mi odmieta požičať, ale tak nakoniec som článok rozpísala, po pár riadkoch som skončila a začala pozerať Sex v meste. 
   Popravde, myslela som si, že teraz, keď mám trochu viac voľného času, budem pridávať veľa článkov. Ale asi mi chýba inšpirácia. 
   Dnes som sa pokúšala spraviť nejaký tutoriál na líčenie, ale ani to mi nevyšlo. 

Ako sa vy dokážete nakopnúť a napísať nejaký článok?  


    Bojím sa, že o rok, keď budem písať bakalársku prácu, tak ju ani nedokončím... Už vážne neviem čo s tým robiť.
   Momentálne som veľmi smutná, lebo vážne ma trápi, že nič nedokážem vyprodukovať. Ale tak snáď vyjde slnko a môj blog ožije.

Pridávam pár fotiek, čo sa mi nahromadilo v mobile za posledné dni.

Majte sa krásne. 


 (prvýkrát som sama upiekla Applepie, sama. Možno som multitalent. Postavím vám skriňu, namaľujem nechty a k tomu vám upečiem koláčik)

(tento outfitík som zbúchala za pár minút. (Čo na neho hovoríte?)


(Som sa hrala trošku)

 (Z Pupy som si kúpila nové pieskovcové laky modrý a strieborný)

_______________________________________________________________________________
Nezabúdajte, že stále prebieha Giveaway do ktorej sa môžete zapojiť a môžete vyhrať (podľa mňa) pekné ceny.  
    

5 komentárov:

 1. Jako bys mi četla myšlenky! V poslední době to se mnou jde akorát tak z kopce, jsem bez nápadů, bez inspirace, bez nálady, bez všeho potřebného k tomu, abych něco vytvořila, když mě to něco konečně napadne. Musíme věřit, že je to jen špatné období, tvůrčí krize a že to zase zmizí!
  franckovaveronika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale mňa najviac mrzí, že teraz keď môžem písať - nechce sa mi a nedokážem sa nijak prekonať. A na druhej strane, nechcem len tak zbúchať nejaký článok za 3 minúty, len aby tu nejaký bol. Najhoršie je, že keď sa budem musieť učiť do školy, tak odrazu aj nápady budú a aj sa mi bude chcieť písať :D

   Odstrániť
 2. Hlavu hore :) články sa nedajú vynútiť, inšpirácia príde sama :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Občas aj ja mávam suché dni, kedy síce napíšem článok, ale cítim, že ten článok je akoby bez duše, nenašla som zatiaľ žiadne stimuly, ktoré by mi dokázali pomôcť a nakopnúť ma k tomu, aby som napísala fakt skvelý článok, preto píšem vtedy, keď mi to páli a keď vidím, že z článkov niečo bude, žiaľ v tomto sa nedá nastaviť nejaká pravidelnosť. O bakalárku sa ale nemusíš báť, je to síce práca, ktorá si vyžaduje ak kus tvorivej mysle, ale tam človeka poháňa aj stres, to je iná káva, tam máš povinnosť ju dokončiť už len sama kvôli sebe.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks