24. 8. 2014

Satnikovo.sk

   Poznáte ten pocit, keď si niečo objednáte cez internet (hlavne z tých čínskych stránok). Nejaké plavky, tričko, alebo rifľovú bundu. Čakáte aj mesiac, kým k vám tá vec dorazí a keď sa tak stane, je vám to malé/veľké? (A preplačete hodiny, pretože posielať to naspäť tam odkiaľ to prišlo, je žalostné...).
   Snažíte sa tú vec predať svojim kamošom, kamošom svojich kamošov, ale nikto ju nechce. A tak sa to ďalej snažíte predať prostredníctvom webových stránok s nízkym počtom návštev. Až si nakoniec poviete, že si tú vec necháte a pokúsite sa do nej schudnúť/pribrať. Ale prečo?
   A tu prichádza na scénu internetová stránka satnikovo.sk. Aby ste sa už nemuseli trápiť tým, že to nemáte komu predať, alebo nemusíte zbytočne naberať váhu. Pretože niekto vašu vec určite kúpi, keďže registrovaných je množstvo žien z Česka a Slovenska.


Registrácia je jednoduchá: pomocou Facebooku. (tí čo nemajú FB, well... majú smolu, ale pevne verím, že tento web to čo chvíľu vyrieši aj inak. - Napr. prihlásením cez e-mail.)
Dizajn, ako sami vidíte, nie je zložitý (sama nemám rada zložité dizajny). Na hlavnej stránke sa zobrazujú odporúčané predmety, nad nimi je vyhľadávač a pri nich pridávanie predmetu. 
Zadarmo - celý web je zadarmo. Teda registrácia a pridávanie predmetu.
A to nehovorím ani o tom, ako šetríš životné prostredie, pretože si nekúpiš novú vec, ale použitú! Veď práve fičí tá éra, kedy sa všetci hrnú do secondhandov a nakupujú ostošesť.

A ako pridať vec na predaj? Tu je jednoduchý obrázkový návod:
- Na úvodnej stránke kliknete na "Pridať predmet"
- Zadáte všetky potrebné údaje a môžete aj pridať fotku predávanej veci


- Nakoniec kliknete na "Pridať medzi produkty" a čakáte kto bude mať záujem! Jednoduché, však?

Čo už len dodať? Dúfam, že tento web bude naďalej prosperovať. :-)

Pekný deň.

2 komentáre:

  1. Ani som netušila,že niečo také existuje na Slovensku! :) Poznám votoč vohoz, v CZ,ale som veľmi rada,že je takáto stránka aj na Slovensku :)

    http://buckovapa3cia.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks