26. 8. 2014

Jednoduché nechty s nálepkami BPS   Už je to aj celkom dlhá doba, čo som si objednala tieto nálepky. Najprv som z nich mala zlý pocit, pretože som nevedela, ako to bude vyzerať na nechtoch. Ale na druhej strane, pokiaľ si ich človek nedá na všetky nechty (ešte som to neskúšala ale len predpokladám), tak to vyzerá aj celkom dobre. 

   Dnes som sa však rozhodla pre tento jednoduchý "Nail Art" (v úvodzovkách preto, lebo sa to ani nedá považovať za nail art).

Potrebujete:

   1.)  Čierny lak na nechty
   2.) Nálepky na nechty - ja som objednávala odtiaľ (TU)

   3.) Pilník

Postup je jednoduchý ako samotné nechty:
   1.) Na jeden prst si nalepíte nálepku. (je jedno na ktorý prst si ju dáte, ale väčšinou sa teraz odlišuje od ostatných nechtov prstenník, možno preto aby ženy mužom niečo naznačili?)


2.) Odstrihnite prebytočnú nálepku a odložte si ju na neskôr (napríklad keď ju budete potrebovať nabudúce)


3.) Teraz prichádzajú do úvahy dve možnosti. A to buď: a) si prebytočnú nálepku odstrihnete nožnicami a budete strihať podľa línie vašich nechtov. Alebo b) použijete pilník a odpílite zvyšnú časť nálepky tak, že budete píliť necht bežným spôsobom.


 4.) Zvyšné nechty namaľujete na čierno.


Páčia sa vám nechty? :) 8 komentárov:

 1. Páni je to moc pěkné.:) já jsem si ze začátku myslela, že jsi to lepila kamínek po kamínku :D A vůbec to není složité což je fajn:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne :o raz som si také nálepky kúpila v GATE-e ... a vydržalo to ledva dva dni :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No ja som s nimi už i umývala riad a ani sprcha ich nezničila :D

   Odstrániť
 3. Oh,tie nechty vyzerajú naozaj luxusne! :) Som veľmi rada,že som našla nejakú dobrú slovenskú blogerku ;) Len tak zbežne som si preletela dole články,tak ťa idem troška zaspamovať komentármi :)
  mimochodom,laky od rimmel ti vyhovujú? :) Mne ten lak nechce držať..:(

  http://buckovapa3cia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Och tak ty si milá :) to je pocta keď ma niekto nazve "slovenskou blogerkou", lebo sama sa za blogerku ešte nepovažujem :) Ďakujem.
   A s lakmi od Rimmelu nemám veľmi skúsenosti. Okrem toho čierneho laku, ktorý mám od Rimmel, ale tak na mojich nechtoch vydrží priemerne tak 5 dní (Keď si ich okusujem tak aj menej :D) Ale väčšinou si kupujem laky od Miss Sporty (tie sú aj cenovo v pohode) ďalej od Essence (s ktorými ja osobne veľmi spokojná nie som, lebo sa mi lúpu už po 2 dni, ale tak samozrejme to závisí aj od toho aké činnosti vykonáva človek.) No a ešte som chcela poradiť, tak skús laky od NYC. Tie mi neprídu ani také husté, skôr také vodové (také ako keď moja mamka leje do hustých lakov odlakovač, ahoj mami) a stačí si dať len jednú vrstvu. Beztak vyskúšaj, lakov pre ženu nie je nikdy dosť. A daj vedieť dojmy ak sa rozhodneš si nejaký kúpiť. :)

   Odstrániť
 4. Ten vzor je strašne dobrý! ;-) Zatiaľ som neskúšala žiadne z nálepiek, ale vidím, že medzi blogerkami sú dosť obľúbené. Už si budem musieť nejaké zaobstarať aj ja

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na e-bayi sú veľmi lacné :) A celkom dlho to aj vydrží :)

   Odstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks