22. 7. 2014

Rainy Day

Zdravím všetkých!

Dnešok je veľmi upršaný ale mne to nezabránilo vybrať sa do mesta na menšie nákupy. Teda v obchodnom centre som si nič nekúpila na seba. Hoci neviem. Už tak veľmi sa mi protivia obchody ako New Yorker a Gate a iné v mojom meste, že mi to všetko príde ako nejaká handra a radšej už by som asi zavítala do nejakého číňana a nakupovala odtiaľ. Teda skoro som aj tak urobila ak by tak nelialo. Nikdy som si totiž nepotrpela na nejaké veľmi drahé veci, pretože i tak to raz prestanem nosiť. A aj tak si šetrím ešte nejaké peniaze pretože s priateľom sa chystáme budúci týždeň do Česka za jeho sestrou. 
Na seba som si v tento upršaný deň vzala sestrin top, sestrine boty (sestrin dáždnik) a moje legíny z ktorých som asi už aj schudla, lebo mi zadok z nich ovísal ako keby som bola pokakaná :D:D ale i tak som si musela vziať aj sestrine topánky, lebo moje som si neviem akým zázrakom zašpinila tak, že som si ich musela umyť v horúcej vode. (keď už sa tu takto priznávam že skoro všetko nosím sestrine priznám sa, že viem ako som si ich zašpinila, pretože som sa v piatok pred týždňom trochu spoločensky odviazala a stúpila do mláky... teda tak mi to vraveli) Ale chcela som ešte, že dnes mali v 101 drogérii výpredaj na miss sporty laky tak som si kúpila modrý, temno fialový a oranžový (za 37 centov!!!!!!) a taktiež mali za 57 centov miss sporty očné tiene (modrý a žltý nevadí zíde sa aj taká farba) a taktiež Rimmel očné tiene za 1,66€, a v DMku som si kúpila nový set na úpravu obočia lebo ten starý sa mi už rozpadol. Prežil si už toho chudák... :/
Akurát dnes som dočítala celú sériu knižiek Denník princeznej, čím som sa vrátila do starých čias keď som to čítala prvýkrát. Ach Michael <3 A asi sa pustím siedmy krát do čítania Harryho Pottera :) 
Nuž, moje prázdniny zatiaľ vyzerajú takto. Nič moc. Čo vaše? Chystáte sa niekam k moru, do zahraničia, na brigády? :)

Krásny večer vám prajem :) 

  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks