12. 4. 2014

New in | AprílAsi každej žene (a rovnako aj mne) dokáže nakupovanie privodiť pocit šťastia. Teda usmievam sa celý deň a nič ma nedokáže rozhodiť. Áno, áno. Je to skvelý pocit, keď zrazu šero upršaného dňa naberie na farbách... Presne tak som sa cítila, keď som zistila, že v Tezenise v Košickom Auparku majú výpredaj na všetky podprsenky len za 5€! (škoda, že len jeden deň :( )
Ďalšia vec, ktorú som si kúpila tento mesiac bolo toto tričko z F&F s 30% zľavou!Plus moja sestra mi priniesla z Prahy toto tričko - Everything depends on you. Nice summer.K mojim kozmetickým výrobkom pribudol tento voňavý červený rúž na pery Miss Sporty. Svetlejší oranžovejší odtieň vlastní moja sestra, chcela som si kúpiť rovnaký, ale nakoniec som siahla po tmavšom odtieni.

Na ústach vyzerá takto:


K ďalším veciam do môjho šatníka sa môžu priradiť aj tieto maximálne-pohodlné-aj-na-bosú-nohu-vhodné topánočky.A nakoniec, nie do môjho šatníka, ale po príchode domov z intráku v štvrtok večer ma čakalo prekvapenie v podobe doručených fólií na môj telefón z Ebay-a. Veľmi ma prekvapila ich rýchlosť...

Objednané: 29.03.2014
Doručené:   09.04.2014


Toľko z môjho New In za mesiac Apríl (zatiaľ). V poslednom čase rozmýšľam nad nejakou Giveaway. A taktiež mám dilemu či do Giveaway dám nejakú maličkosť, alebo nejakú... nemaličkosť. 
Rovnako ako nad tým rozmýšľam, tak moju myseľ zaplavujú myšlienky na skúškové, ktoré sa blíži závratnou rýchlosťou a čoskoro prepukne. Preto nebudem mať veľmi veľa času na nejaké články, možno sem tam nejaký pridám, keď mi bude preskakovať z učenia. :)

Zatiaľ vám všetkým prajem krásnu a ničím nerušenú sobotu, nech už robíte čokoľvek... :) (Ja pozerám asi už po 120x Harry Potter and Deathly Hallows :3 ) 

2 komentáre:

 1. Veľmi ti pristane ten rúž !!! :) Máš tmavšie vlasy,tak na tebe krásne vynikne !!!! :)

  http://buckovapa3cia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Škoda, že do spoločnosti málokedy vezmem červený rúž :D Ale vďaka :)

   Odstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks