26. 4. 2014

My week + New IN

Tento týždeň bol veľmi zlý. Nič strašné sa nestalo, ale tento týždeň bol len zlý. Avšak celkom mi zlepšili náladu balíčky, ktoré mi prišli. Ale vždy keď si pomyslím, koľko sa mi treba ešte učiť, hneď mi je smutno. Tento semester ma čaká šesť skúšok, z toho štyri neviem ani ako spravím... Nuž, to patrí k vysokoškolskému životu. 

V tomto článku sa s vami chcem podeliť o môj týždeň a čo mám nové. Už ste si mohli všimnúť jeden balíček, ktorý mi dorazil v TOMTO príspevku. Ale to nebolo všetko. Z e-bayu som si objednala dlhú čiernu sukňu. (Túto)


Čiže ako prvé som si kúpila tento krém na tvár od Garnier Moisture Match na suchú pokožku. Zatiaľ ho používam tretí deň, ale tešte sa na recenziu!

 Rovnako vám zrecenzujem aj túto všetkými-blogerkami-ospevovanú micelárnu vodu taktiež od Garnier.

Ako som už spomínala, objednala som si túto plisovanú sukňu z e-bayu. Celkom ma prekvapila rýchlosť dodania. Objednávala som 13.4.2014 a prišla mi 25.4.2014. Zdá sa mi, že ak objednávam nejakú vec z ebayu, príde mi skôr ako keď ju objednám z nejakej inej stránky.
Na Slovensku sa momentálne predáva najnovšie Elle s čiernou/ružovou listovou kabelkou, viem, že raz sa už predávala ale všade mali len ružovú a ja som chcela čiernu a tak som prišla o skvelú kabelku a teraz je tu znova! Hneď ako som ju uvidela som si ju musela kúpiť.

Vo štvrtok večer sme boli na hokeji SVK - FIN v Steel Arene v Košiciach. Bola som prvýkrát na takom skutočnom hokeji (aj keď naši hokejisti nehrali podľa mojich predstáv a na MS to bude veľmi zaujímavé, snáď nie také ako na olympiáde)


A posledná novinka z tohto týždňa: Dala som sa ostrihať... Ale som spokojná :)


Tak, toto je všetko z môjho zlého týždňa plného noviniek.

Aký týždeň ste mali vy? :)

2 komentáre:

  1. Tú tašku má aj moja sestra iba že v bielej a rúžovej farbe :) CHECK MY BLOG!

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Nevedela som, že ju mali aj v bielej farbe o.O Inak máš super blog :) Máš môj follow :)

      Odstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks