1. 3. 2014

Recenzia na make-up Affinitone

Zdravím!

Toto je moja prvá recenzia na make-up od Maybelline AFFINITONE č. 14 Creamy BeigeAko prvé by som chcela upozorniť na to, že aj napriek tomu že tento make-up nepatrí k tmavým, na mojej albínskej pokožke vyzeral neskutočne tmavo. Rozhodovala som sa, že si kúpim svetlejší odtieň, ale nakoniec mi poradili, aby som nebola bledá ako stena. (čo aj som) A tak po nanesení tohto mejkapu som vyzerala ako keby som si smažila tvár na slnku a na krk zabudla. Skrátka, neznášam ak sa odlišuje tón tváre a krku. 


V plastovej tube je 30ml tejto tmavej srandy. A píše sa, že je aj s vitamínom E. Zaujalo ma však, načo je mi vitamín E v mejkape? Na wikipedii som sa dočítala, že vitamín E sa pridáva do kozmetických prípravkov, čo spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív. Hm... good to know. 

Keď som si nanášala krém na ruku, bola som spokojná a aj nadšená. (rozdiel na tvári ma však sklamal :( )  Mejkap je super. Po nanesení bol jemný ako keby som si naniesla na ruku púder. Netvoria sa žiadne hrudky pri nanášaní... proste zatiaľ asi najlepší mejkap, aký som mala. I keď mi odtieň nesadol, pri najbližšom navštívení DM drogérie si zaobstarám ten správny!

Aký mejkap používate vy? 


1 komentár:

  1. Mne tento make-up nesadol ani v tom najsvetlejšom odtieni, na mne takmer každý make-up rýchlo zoxiduje - zmení farbu po pár hodinách, pripisujem to môjmu mastnému typu pleti, už som to počula u viacerých žien.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem krásny deň! :)

www.danycuks.com | Template by DanyČuks